Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Hirtshals – Seydisfjordur

Smyril Line keltas Danija – Islandija yra vienintelis keleivinis transportas, kuriuo galima vandens keliu pasiekti Islandijos salą. Keltas išplaukia iš Danijos uosto Hirtshals. Patogiausiai iki keltų uosto Hirtshals Danijoje yra nuvykti keliantis keltu į Vokietiją iš Klaipėdos (maršrutas Klaipėda – Kylis) ir nuo Vokietijos žemės keliu vykstant iki uosto Danijoje. 
Plaukdamas iš Danijos į Islandiją, pakeliui keltas užsuka į Farerų salas. Vykstantys į Islandiją keleiviai kelto sustojimo salose metu lieka kelte. Jei pageidaujate, pakeliui į Islandiją (ar iš jos) galite turėti sustojimą Farerų salose. Plaukiant iš Danijos į Islandiją, galima sustojimo trukmė Farerų salose yra: ne sezono metu – apie 9val., sezono metu – 3dienos. 

Kelionė su gyvūnu

Į Islandiją negalima keliauti su gyvūnais.
Į Farerų salas galima keliauti su gyvūnais, tačiau kelte nėra specialių kajučių skirtų kelionei su gyvūnais. Laive yra specialūs narvai gyvūno perkėlimui: 2 dideli narvai (matmenys : 80cm (plotis ) x 115cm (aukštis) x 130cm (ilgis) ir ) ir 6 mažesni narvai, kurių matmenys yra: 80cm ( plotis) x 55cm ( aukštis) x 130cm (ilgis).  
 

Hirtshals – Seydisfjordur

Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com