Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Kruizas Talinas - Helsinkis - Talinas (Tallink)

Tallink siūlo pasiplaukiojimą laivu iki Helsinkio Baltijos jūros karaliene tituluojamu Baltic Queen laivu. Kruizas yra ypatingas tuo, kad Helsinkyje laivas stovi tik 2,5val., o perkantys kruizinį bilietą negali išsilaipinti Helsinkyje ir šį laiką turi praleisti laive. Šis kruizas puikiai tiks norintiems smagios kelionės ypatingu laivu Baltijos jūra. Galima užsakyti kruizą su nakvyne laive kajutėse grįžus į Taliną. Kai kuriems išvykimams kruizas su nakvyne laive yra pigesnis nei kruizas be nakvynės.
Baltic Queen yra vienas didžiausių kruizinių laivų Baltijos jūroje. Jis gali sutalpinti net 2800 keleivių - komfortas ir prabanga yra pagrindinės laivo savybės. Kavinės, pramogų ir laisvalaikio centrai, didelis konferencijų centras - laivas yra kaip daugiafunkcinis jūroje įsikūręs viešbutis su unikalia aplinka ir atmosfera. 


Dienos kruizas Talinas – Helsinkis – Talinas / Tallink kompanija

Kelionės laikai:
Talinas - Helsinkis - Talinas 12:30 – 22:00 (kruizas laive, Helsinkyje neišsilaipinama)
Kruizo trukmė: 9val.
Laivas: m/s Silja Europa.

Kelionės laikai:
Talinas - Helsinkis - Talinas 12:30 – 08:00 (sekanti diena) (kruizas laive su nakvyne Taline kajutėse, Helsinkyje neišsilaipinama)
Kruizo trukmė: 19val.
Laivas: m/s Silja Europa

2018 metai išvykimo iš Talino dienos: kiekvieną dieną (tikslintis agentūroje, galimos išimtys).

Kainos kruizui be nakvynės artimiausiomis dienomis.
Kaina nurodyta 1 asmeniu plaukiant 4 asmenims. Į kainą įskaičiuotas praplaukimas maršrutu Talinas - Helsinkis - Talinas Silja Europa laivu su vieta denyje. Kainos svyruoja nuo 13eur iki 60eur.

Kainos kruizui su nakvyne artimiausiomis dienomis.
Kaina nurodyta 1 asmeniui plaukiant 4 asmenims. Į kainą įskaičiuotas praplaukimas maršrutu Talinas - Helsinkis - Silja Europa laivu su B klasės keturviete kajute.  Kainos svyruoja nuo 10eur iki 60eur.


Tikslios kainos Jūsų kelionei teiraukitės agentūroje.
Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com