Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Hirtshals – Seydisfjordur

Smyril Line keltas Danija – Islandija yra vienintelis keleivinis transportas, kuriuo galima vandens keliu pasiekti Islandijos salą. Keltas išplaukia iš Danijos uosto Hirtshals. Patogiausiai iki keltų uosto Hirtshals Danijoje yra nuvykti keliantis keltu į Vokietiją iš Klaipėdos (maršrutas Klaipėda – Kylis) ir nuo Vokietijos žemės keliu vykstant iki uosto Danijoje. 
Plaukdamas iš Danijos į Islandiją, pakeliui keltas užsuka į Farerų salas. Vykstantys į Islandiją keleiviai kelto sustojimo salose metu lieka kelte. Jei pageidaujate, pakeliui į Islandiją (ar iš jos) galite turėti sustojimą Farerų salose. Plaukiant iš Danijos į Islandiją, galima sustojimo trukmė Farerų salose yra: ne sezono metu – apie 9val., sezono metu – 3dienos. 

Automobilių kategorijos

Automobilių kategorijos
 
Automobilio tipas Plotis iki Aukštis nuo - iki Ilgis iki
Mažas lengvasis automobilis (small car) 2 m 1,9 m 5 m
Didelis lengvasis automobilis (large car) 2 m 1,9 - 2,5 m 5 m
Gyvenamas (mobilus) namas (camper) 2 m 2,5 - 3,5 m 5 m
 
Jei automobilio ilgis viršija 5m, taikoma priemoka už kiekvieną papildomą ilgio metrą ( maksimalus leistinas automobilio ilgis – 15m). Kelto bilietų į Islandiją užsakymui reikalingi šie automobilio duomenys: modelis, markė, valstybinis registracijos numeris, tikslūs automobilio matmenys: ilgis, aukštis ir plotis.
 
 

Hirtshals – Seydisfjordur

Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com