Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Hirtshals – Seydisfjordur

Smyril Line keltas Danija – Islandija yra vienintelis keleivinis transportas, kuriuo galima vandens keliu pasiekti Islandijos salą. Keltas išplaukia iš Danijos uosto Hirtshals. Patogiausiai iki keltų uosto Hirtshals Danijoje yra nuvykti keliantis keltu į Vokietiją iš Klaipėdos (maršrutas Klaipėda – Kylis) ir nuo Vokietijos žemės keliu vykstant iki uosto Danijoje. 
Plaukdamas iš Danijos į Islandiją, pakeliui keltas užsuka į Farerų salas. Vykstantys į Islandiją keleiviai kelto sustojimo salose metu lieka kelte. Jei pageidaujate, pakeliui į Islandiją (ar iš jos) galite turėti sustojimą Farerų salose. Plaukiant iš Danijos į Islandiją, galima sustojimo trukmė Farerų salose yra: ne sezono metu – apie 9val., sezono metu – 3dienos. 

Kajučių aprašymai

Visose kajutėse (išskyrus kušetes) yra patalynė, rankšluosčiai, dušo reikmenys, dušas ir tualetas, televizorius.
 
Kušetės - puikus ir nebrangus pasirinkimas keliaujančiųjų grupei.
Kušetės –  kajutės su miegamosiomis vietomis (gultais). Kajutėse yra po 6 gultus, jos yra 2-ame laivo denyje be jokių patogumų, be patalynės (patalynės komplektas gali būti perkamas kelionei už papildomą mokestį – kaina 20eur). Kušetėje galima pirkti dalinamas vietas ir dalintis jas su kitais keleiviais, arba, jei keliaujate ne mažiau kaip trys keleiviai, galite išsipirkti visą kajutę ir keliauti joje be svetimų keleivių. Naudojamasi bendrais dušais ir tualetais. Lagaminus galima palikti automobilyje arba laikyti tam skirtose saugojimo kamerose (paslauga mokama).
 
 
Atskiros (dalinamos) vietos kajutėse (4-vietės be lango) – jei keliaujate pavieniui.
Kajutės yra padalintos į skirtas vyrams ir moterims, t.y. jei keliaujate vyras ir moteris ir išsiperkate dalinamas vietas kajutėje – gyvensite skirtingose kajutėse – vyras kartu su vyrais, o moteris kartu su moterimis - kartu su trimis kitais svetimais keleiviais. 
 
Šeimyninės 4-vietės kajutės (su langu ir be lango) 
Kajutėse yra po keturias lovas dviem aukštais, dvi lovos gali būti transformuojamos į patogias sėdėti sofas. Yra dviejų kambarių kajučių sujungtų durimis, kuriose viename kambaryje yra didelė dvivietė lova, kitame – keturios vienvietės lovos. Šio tipo kajutės ypatingai patogios keliaujantiems su vaikais.
 
2-vietės kajutės (su langu ir be lango) 
Kajutės yra penkių tipų: 
  • su dviem lovomis dviem aukštais (viena lova transformuojama į sofą) (su langu ir be lango);
  • su dviem lovomis viename aukšte (abi lovos transformuojamos į sofas) (su langu ir be lango);
  • su viena dvigule lova su langu;
  • De luxe kajutė su dvigule lova su langu;
  • Suite kajutė su dvigule lova su langu (du kambariai).
 

Hirtshals – Seydisfjordur

Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com