Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Hirtshals – Seydisfjordur

Smyril Line keltas Danija – Islandija yra vienintelis keleivinis transportas, kuriuo galima vandens keliu pasiekti Islandijos salą. Keltas išplaukia iš Danijos uosto Hirtshals. Patogiausiai iki keltų uosto Hirtshals Danijoje yra nuvykti keliantis keltu į Vokietiją iš Klaipėdos (maršrutas Klaipėda – Kylis) ir nuo Vokietijos žemės keliu vykstant iki uosto Danijoje. 
Plaukdamas iš Danijos į Islandiją, pakeliui keltas užsuka į Farerų salas. Vykstantys į Islandiją keleiviai kelto sustojimo salose metu lieka kelte. Jei pageidaujate, pakeliui į Islandiją (ar iš jos) galite turėti sustojimą Farerų salose. Plaukiant iš Danijos į Islandiją, galima sustojimo trukmė Farerų salose yra: ne sezono metu – apie 9val., sezono metu – 3dienos. 

Uostų adresai ir žemėlapiai

DANIJOJE
Container Kajen 4
DK-9850 Hirtshals 
(Fjord Line Terminal)
 
TERMINALAS DANIJOJE. Keltas išpaukia iš Fjord Line Terminalo, kuris yra įsikūręs Hirtshals keltų uoste, apie 15-20 minučių pėsčiomis nuo Hirtshals miesto centro. Terminale įmanoma nusipirkti kavos ar arbatos, bet ne maisto. Terminale yra liftas ir ekskalatorius. 
 
KAIP ATVYKTI IKI HIRTSHALS KELTŲ TERMINALO. Hirtshals uostas pasiekiamas tiesiai iš autostrados. Važiuokite E39 keliu iki paskutinio žiedo prieš kelią į Hirtshals miestą (kairėje pusėje pamatysite vėliavas ir degalinę). Pasukite pirmuoju išvažiavimu į dešinę pusę, kur pamatysite nuorodą "Smyril LINE". Važiuokite tiesiai ir pasieksite uostą Containerkajen 4, Hirtshals.
 
ISLANDIJOJE
Hafnargøta
IS-710 Seyðisfjørður
Tel. +354 4721111
 
 

Hirtshals – Seydisfjordur

Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com