Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Hirtshals – Seydisfjordur

Smyril Line keltas Danija – Islandija yra vienintelis keleivinis transportas, kuriuo galima vandens keliu pasiekti Islandijos salą. Keltas išplaukia iš Danijos uosto Hirtshals. Patogiausiai iki keltų uosto Hirtshals Danijoje yra nuvykti keliantis keltu į Vokietiją iš Klaipėdos (maršrutas Klaipėda – Kylis) ir nuo Vokietijos žemės keliu vykstant iki uosto Danijoje. 
Plaukdamas iš Danijos į Islandiją, pakeliui keltas užsuka į Farerų salas. Vykstantys į Islandiją keleiviai kelto sustojimo salose metu lieka kelte. Jei pageidaujate, pakeliui į Islandiją (ar iš jos) galite turėti sustojimą Farerų salose. Plaukiant iš Danijos į Islandiją, galima sustojimo trukmė Farerų salose yra: ne sezono metu – apie 9val., sezono metu – 3dienos. 

Svarbi informacija prieš užsakant kelto bilietus

SVARBI INFORMACIJA PRIEŠ UŽSAKANT KELTŲ BILIETUS DANIJA - ISLANDIJA
 
TVARKARAŠTIS:
  • Sezono metu ( nuo birželio vidurio iki rugpjūčio pabaigos)  tiesioginis keltas iš Danijos į Islandiją išplaukia antradienio rytą. Jei išvyksite šeštadienį, turėsite 3 dienų trukmės sustojimą Faroe salose (tuo metu keltas suplaukios atgal iš salų į Daniją ir iš Danijos paėmęs keleiviui vėl atplauks į salas). Islandiją abiem atvejais pasieksite ketvirtadienio rytą. 
  • Ne sezono metu keltas iš Danijos išvyksta šeštadieniais, atvyksta į Islandiją antradieniais, sustojimas Faroe salose – 9val.
 
KAJUTĖS
  • Kelte į Islandiją labai anksti yra išperkamos vietos kajutėse, tad jei planuojate užsisakyti kajutes, rekomenduojame kelionę planuoti kaip įmanoma iš anksto. Vietų kušetėse paprastai gauti yra paprasčiau, tačiau įvertinkite, kad kelionė iki Islandijos truks dvi paras.
  • Kušetės –  kajutės su miegamosiomis vietomis (gultais). Kajutėse yra po 6 gultus, jos yra 2-ame laivo denyje be jokių patogumų, be patalynės (patalynės komplektas gali būti perkamas kelionei už papildomą mokestį). Naudojamasi bendrais dušais ir tualetais. Lagaminus galima palikti automobilyje arba pasidėti tam skirtose saugojimo kamerose (paslauga mokama).
 
AUTOMOBILIAI:
  • Kelionių agentūroje galite užsakyti bilietus tik keleiviniam transportui. Lengvojo automobilio matmenys: aukštis iki 1,9m, ilgis iki 5m. Už papildomą aukštį ir ilgį yra taikomos priemokos.
  • Užsakymo metu reikalingi tikslūs automobilio duomenys: markė, modelis, valstybinis numeris, ilgis, aukštis ir plotis.

Hirtshals – Seydisfjordur

Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com