Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Kruizai

Kruizai Baltijos jūra - puiki savaitgalio pramoga poroms, moksleivių ar vaikų grupėms bei didesnėms suaugusiųjų kompanijoms.  Kruizų metu ne tik aplankysite Baltijos šalių sostines - Taliną, Rygą, Stokholmą ir Helsinkį, bet ir pasimėgausite kelione jūra kruiziniuose laivuose - pramogos, diskotekos, gyva muzika, vakarinės programos, speciali veikla mažiesiems ir puikus maistas švediškame stale. 

Populiariausias pasirinkimas yra kruizas Ryga - Stokholmas - Ryga Tallink kompanijos keltais Romantika ir Isabelle - netolimas kelias iki Rygos, kruizo metu pamatoma Ryga ir viena diena praleidžiama Švedijos sostinėje. Kruizas Talinas - Stokholmas - Talinas - puikus pasirinkimas norintiems aplankyti Taliną ir Stokholmą ir praleisti puikų laiką vienuose prabangiausių Tallink laivyno keltų - Baltic Queen ir Victoria. Kruizai į Helsinkį siūlomi iš Talino su skirtingomis kompanijomis - galimi įvairūs kruizų variantai, su nakvynėmis laivuose, nakvynėmis Helsinkyje viešbučiuose ar tiesiog vienos dienos kruizas.  

Ieškantiems ilgesnės ir turiningesnės kelionės siūlome kruizus į Sankt Peterburgą. Geriausia žinia yra ta, kad plaukiant šiuo kruizu nereikalingos Rusijos vizos. Nuo 2017metų atnaujintas kruizinis maršrutas - Sankt Peterburge bus praleidžiamos net dvi dienos!

Vasaros metu Tallink kompanija siūlo aplankyti Gotlando salą, kuri patiks tiek mažiesiems, tiek suaugusiems keliautojams. Kruizas Talinas - Visbis - Talinas - puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško kiek kitokių įspūdžių.

Ieškantiems ilgesnės ir turiningesnės kelionės siūlome rinktis kruizą aplankant tris Baltijos sostines - plaukti keltu iš Talino į Helsinkį, pratęsti kelionę įspūdingais keltais dvyniais Silja Symphony ar Silja Serenade maršrutu Helsinkis - Stokholmas - Helsinkis ir iš Helsinkio vėl grįžti keltu į Taliną. Puikus pasirinkimas turiningai ir ilgesnei kelionei Baltijos jūra - kruizas "4 sostinės" kurio metu aplankomas Sankt Peterburgas, Helsinkis,  Stokholmas ir Talinas. Penkios dienos jūroje tikrai neprailgs! 

Galimi įvairūs kiti kruizų Baltijos jūra - jei nerandate Jums tinkamo pasiūlymo, atsiųskite mums kruizų užklausą  (raudona ikona dešinėje pusėje) su kelionės datomis, biudžetu ir kitais pageidavimais - pasiūlysime jūsų poreikius geriausiai atitinkantį kruizą jūsų kelionei.