Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Helsinkis - Stokholmas

Jei į Švediją keliaujate pakeliui aplankydami Suomiją, siūlome maršrutą Helsinkis – Stokholmas. Šį maršrutą siūlome rinktis ir tuo atveju, jei nėra vietos keltuose iš Stokholmo tiesiai į Rygą ar Taliną (vasarą ar šventiniu laikotarpiu). Tokiu atveju galima plaukti Stokholmas – Helsinkis ir Helsinkis – Talinas.


Svarbi informacija prieš užsakant bilietus

SVARBI INFORMACIJA PRIEŠ UŽSAKANT KELTŲ BILIETUS HELSINKIS - STOKHOLMAS
 
KAINOS:
  • Įsigykite TALLINK Club One nuolatinio kliento kortelę nemokamai – jau pirkdami pirmą bilietą sutaupysite. 
 
KAJUTĖS:
  • Keliaujant 3 ar 4 asmenims su automobiliu visada bus pigiau užsisakyti visą 4-vietę kajutę, o ne atskiras vietas kajutėje, tuomet yra taikoma „automobilinio paketo“ kaina.
  • Jei užsisakote visą kajutę ir plaukiate 3 asmenys – svetimų keleivių joje nebus.
  • Jei užsisakote atskirą vietą kajutėje – plauksite su svetimais keleiviais. Skirtingų lyčių asmenims nėra skiriama ta pati kajutė (jei plaukiate vyras ir moteris bei perkate atskiras vietas kajutėse, vyras plauks vienoje kajutėje su vyrais, o moteris – kitoje su moterimis).
  • Šiame kelte nėra galimybės užsisakyti sėdimų vietų, tik kajutes.
 
AUTOMOBILIAI:
  • Kelionių agentūroje galite užsakyti bilietus tik keleiviniam transportui (bendra masė iki 3,5t). Dėl bilietų krovininiam transportui reikia kreiptis į patį Tallink laivyną.
  • Jei plaukiate ne su lengvuoju automobiliu (ilgis iki 5m, aukštis iki 1,9m), užsakymo metu labai svarbu žinoti tikslius automobilio matmenis (ilgį ir aukštį), kadangi nuo matmenų priklauso automobilio kategorija ir jo kaina. Jei įsigysite ne tos kategorijos bilietą, reikės primokėti kainų skirtumą uoste registracijos metu, blogiausiu atveju (nesant laisvoms vietoms kelte) gali nepriimti į keltą. 
  • Jei keliaujate su automobiliu ir priekaba – kaina skaičiuojama įvertinus bendrą automobilio ir priekabos sąstato ilgį ir aukštį.
 
Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com