Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Helsinkis - Stokholmas

Jei į Švediją keliaujate pakeliui aplankydami Suomiją, siūlome maršrutą Helsinkis – Stokholmas. Šį maršrutą siūlome rinktis ir tuo atveju, jei nėra vietos keltuose iš Stokholmo tiesiai į Rygą ar Taliną (vasarą ar šventiniu laikotarpiu). Tokiu atveju galima plaukti Stokholmas – Helsinkis ir Helsinkis – Talinas.


Kajučių aprašymai

SERENADE IR SYMPHONY LAIVŲ KAJUTĖS:
 
EXECUTIVE SUITE KLASĖS KAJUTĖ
Executive klasės kajutė su langu skirta 1 - 2 asmenims. Kajutėje yra miegamasis su dvigule lova, atskiras kambarys su sofa lova ir poilsiui skirtais krėslais, sauna su sukūrine vonia, TV, CD radio, drabužių kambarys, tualetas, dušas ir plaukų džiovintuvas. Į kelionės kainą įskaičiuoti pusryčiai restorane Bon Vivant ir vaisiai kajutėje, taip pat nemokamas įėjimas į saunos centrą Sunflower Oasis. Kajutė yra 11 denyje
 
JUNIOR SUITE KLASĖS KAJUTĖ
Junior Suite klasės kajutė su langu 1 - 2 asmenim. Kajutėje yra miegamasis ir dvigulė lova (atskiriama), drabužių spinta, tualetas, dušas ir plaukų džiovintuvas. Į kelionės kainą įskaičiuoti pusryčiai Bon Vivant restorane.  Kajutės yra 9 denyje.
 
COMMODORE KLASĖS KAJUTĖ
Plati kajutė su langu 1 - 2 asmenims. Kai kurios kajutės yra su balkonu. Kajutėje yra dvigulė lova, sofa, TV, drabužių spinta, tualetas, spintelė ir plaukų džiovintuvas. Į kelionės kainą įskaičiuoti pusryčiai Bon Vivant restorane, gaivieji gėrimai ir vaisiai kajutėje. Kajutės yra 10 ir 11 deniuose.
 
DE LUXE KLASĖS KAJUTĖ
Kajutė su langu ir vaizdu į jūrą arba į promenadą 1 - 2 asmenims. Kajutėje yra dvigulė lova (atskiriama), TV, drabužių spinta, tualetas, dušas ir plaukų džiovintuvas. Į kelionės kainą įskaičiuoti specialūs pusryčiai restorane, putojantis vynas ir gaivieji gėrimai kajutėje.Kajutės yra 11 denyje.
 
ŠEIMOS KAJUTĖ
Kajutė su langu 5 - 6 asmenims. Kajutę gali rezervuoti tik šeima su vaikais, kurioje yra bent du vaikai. Kajutėje yra TV, drabužių spinta, tualetas, dušas ir plaukų džiovintuvas. Kajutės yra 8, 9, 10 ir 11 deniuose.
 
A KLASĖS KAJUTĖ
Kajutė su langu 1 - 4 asmenims. Kajutėje yra TV, drabužių kambarys, tualetas, dušas ir plaukų džiovintuvas. Kajutės yra 5, 8, 9, 10 ir 11 deniuose.
 
PROMENADE KLASĖS KAJUTĖ
Kajutė su langu 1 - 4 asmenims. Iš kajutės lango atsiveria vaizdas į promenadą. Kajutėje 2 asmenims yra dvi lovos. Kajutėje yra drabužių spinta, tualetas, dušas ir plaukų džiovintuvas. Kajutės yra 8, 9, 10 ir 11 deniuose.
 
B KLASĖS KAJUTĖ
Kajutė be lango 1 - 4 asmenims. Kajutėje yra drabužių spinta, tualetas, dušas ir plaukų džiovintuvas. Kajutės yra 5, 9, 10 ir 11 deniuose.
 
C KLASĖS KAJUTĖ
Kajutė be lango 1-4 asmenims. Kajutėje yra drabužių spinta, tualetas, dušas ir plaukų džiovintuvas. 
Kajutės yra 2 denyje.
Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com