Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Kruizas Talinas - Helsinkis - Talinas (Tallink)

Tallink siūlo pasiplaukiojimą laivu iki Helsinkio Silja Europa laivu. Kruizas yra ypatingas tuo, kad Helsinkyje laivas stovi tik 2,5val., o perkantys kruizinį bilietą negali išsilaipinti Helsinkyje ir šį laiką turi praleisti laive. Šis kruizas puikiai tiks norintiems smagios kelionės ypatingu laivu Baltijos jūra. Galima užsakyti kruizą su nakvyne laive kajutėse grįžus į Taliną. Kai kuriems išvykimams kruizas su nakvyne laive yra pigesnis nei kruizas be nakvynės.
Silja Europa yra vienas didžiausių ro-ro tipo keltų pasaulyje, kurio ilgis siekia 202 metrus, o plotis - 33 metrus. Laivas renovuotas 2016 metais. Laive įrengti 5 restoranai, 2 barai ir naktiniai klubai, grožio salonas, sauna, 4 parduotuvės, bei šeimoms ir vaikams pritaikytas specialus vaikų žaidimų kambarys.


Laivo aprašymas

SILJA EUROPA
Laivas Silja Europa yra 202 metrų ilgio ir 33 metrų pločio, telpa daugiau kaip 3000 keleivių. Kelte yra 6 įvairių kajučių klasės, 5 restoranai, 2 barai ir naktiniai klubai, grožio salonas, sauna ir 4 parduotuvės, taip pat šeimoms ir vaikams skirtas specialus vaikų žaidimų kambarys.

Pagamintas: 1993 m.
Renovuotas: 2016 m.
Ilgis: 202 metrai
Plotis: 33 metrai
Deniai: 14
Keleiviai: 3013
Kajučių skaičius: 1123

 

 

 

Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com