Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

KELTAI Į ŠVEDIJĄ

Keltais į Švediją galima pasiekti Švedijos sostinę Stokholmą, šalia esančius Nineshamną (apie 60km į pietus nuo Stokholmo) ir Kapelskarą (70km į šiaurę nuo Stokholmo) bei pietų Švedijoje esančius Karlshamną, Karlskroną ir Ystadą. Jei į Švediją keliaujate pakeliui užsukdami į Suomiją, rinkitės maršrutus iš Suomijos Helsinkio ir Turku keltų uostų į Stokholmą. 


Mūsų agentūroje galite užsisakyti keltų bilietus į šiuos maršrutus:
 
Komfortabilius keltus siūlantis maršrutas yra Talinas - Stokholmas. Jei kelionės tikslas yra Stokholmas, kiti patogūs keltų maršrutai: Ventspilis – Nineshamnas, Paldiski – Kapelskaras (iki Estijos uosto Paldiski atstumas panašus kaip iki Talino).
 
Jei kelionės tikslas yra Pietų Švedija, populiariausias keltas yra Klaipėda – Karlshamnas, kitos alternatyvos yra keltai iš Lenkijos uostų Gdynios arba Swinoujscie. Keltų linija Swinoujscie – Ystadas yra ypatingai patogi, jei keliaujate į Daniją.
 
Jei į Švediją keliaujate pakeliui aplankydami Suomiją, siūlome maršrutus Helsinkis – Stokholmas arba Turku – Stokholmas.
 
Mažiau populiarūs Polferries laivyno maršrutai iš Lenkijos, kuriuos siūlome: Gdanskas – Nineshamnas ir Swinoujscie – Ystadas.
 
Švedijos uostus Goteborgą ir Treleborgą galite pasiekti Stena Line keltais iš Vokietijos: Kylis - Goteborgas,  Sasnicas - Treleborgas, Rostokas - Treleborgas.  
Jei Jūsų kelionės prasideda Danijoje, Švedijos uostus Goteborgą ir Valbergą galite pasiekti Stena Line keltais iš Danijos:  Frederikshamnas - Gioteborgas ir  Grena - Valbergas.