Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Partneriai
Coraltravel

„Coral Travel“ priklauso turkiško kapitalo „Coral Travel Group“ turizmo koncernui, kuris jau 30 metų sėkmingai veikia 5 žemynuose. „Coral Travel“ kaip kelionių organizatorius veikia 10-yje šalių. 2021 m. „Coral Travel“ kaip kelionių organizatorius veiklą pradėjo Baltijos regione.

Topturas

Topturas - kelionių organizatorius, specializuojasi pažintinėse kelionėse po visą pasaulį. Siūlo pažintines keliones autobusu ir lėktuvu, poilisnes bei egzotines keliones.

TT-Line

TT-Line - vokiečių kompanija, įkurta 1962 metais. Įmonė garsėja tvirtomis vertybėmis: patikimumas, tikslumas, aplinkos saugojimas, Nuolat atnaujinant sistemas ir keičiant darbo principus siekiama užtikrinti kuo mažesnę aplinkos taršą.

Vikingline

Viking Line - keleivių ir krovinių pervežimo įmonė įkurta 1959 m. Viena iš lyderiaujančių Baltijos jūros regione. Modernūs įmonės laivai jungia Alandų salas, Švediją, Suomiją ir Estiją.

Guliverio kelionės

Guliverio kelionės - kelionių organizavimas lėktuvu, autobusu, kruizai, poilsinės kelionės, tolimieji kraštai.

Grūda

Grūda - kelionių organizatorius, veiklą pradėjęs 1992m.

Novaturas

Novaturas - pradėjęs savo veiklą 1999 m. gruodį, žengė koja kojon su rinkos pokyčiais bei sėkmingai formavo išvykstamojo turizmo rinką Baltijos šalyse. Nuo 2004 m. NOVATURAS yra kelionių organizavimo lyderis ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse.

Stenaline

STENA LINE GROUP - tarptautinė krovinių ir keleivių vežimo kompanija, didžiausio Europoje keltų linijų tinklo operatorė, valdanti  19 keltų linijų Šiaurės Europos regione. Populiariausi Lietuvoje Stena Line keltų maršrutai yra Venstpilis – Ninehamnas ir Liepoja – Nineshamnas. 

Itaka

ITAKA - Lenkijos kelionių organiozatorius, savo veiklą pradėjęs 1989 metais. Per 26 veiklos metus ITAKA ėmėsi novatoriškos veiklos, kūrė autorines kelionių programas ir į savo pasiūlymus įtraukė užsakomuosius skrydžius naujomis kryptimis. Šiuo metu ITAKA siūlo apie 100 kelionių ir atostogų variantų visame pasaulyje. 

Irishferries

IRISH FERRIES yra  Irish Continental Group grupės padalinys, laivybos kompanija siūlanti susisiekimą jūra tarp Airijos, Anglijos ir Prancūzijos. 

DFDS seaways

DFDS SEAWAYS - laivybos bendrovė ir viena stambiausių tarptautinių keltų bendrovių. Kompanijos DFDS Seaways laivais galite pasiekti Vokietiją, Švediją, Estiją, Daniją, Norvegiją, Olandiją, Angliją ir Prancūziją. Populiariausi Lietuvoje DFDS Seaways keltų maršrutai yra Klaipėda – Karlshamnas ir Klaipėda – Kylis.

Smyril line

SMYRIL LINE – Farerų salų keltų kompanija, jungianti Daniją, Farerų salas ir Islandiją. Tai yra vienintelė galimybė susisiekti jūra su Islandijos sala. Nuo 1983 kompanijai priklauso didelis ir modernus MV Norröna laivas. 

Eckeroline

ECKERO LINE suomių  laivybos kompanija siūlanti kruizines keliones bei susisiekimą Baltijos jūra tarp Talino ir Helsinkio tiek keleiviams, tiek krovininiam transportui. 

Tallink

AS TALLINK GRUPP yra pirmaujanti tarptautinė laivybos kompanija Baltijos jūros Šiauriniame regione, siūlanti kruizines keliones ir keleivių pervežimą. Tallink turi 16 laivų, jungiančių Latvijos, Švedijos, Estijos, Suomijos uostus. Populiariausia Lietuvoje Tallink keltų linija yra Ryga – Stokholmas.

Teztour

TEZ TOUR LIETUVA priklauso tarptautinei TEZ TOUR kompanijai, kuri savo veiklą pradėjo 1994 m. Šiandien kompanija vienija net 28 tarptautines kompanijas ir patenka į pagrindinių Europos kelionių organizatorių kaip „Tui“, „Thomas Cook“ bei „Thompson“ penketuką.