Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Ryga - Stokholmas

Maršrutas Ryga – Stokholmas yra populiariausias maršrutas, kurį renkasi daugumą vykstančių į Švediją, tad vietos vasaros metu ir prieš ar po švenčių (Kalėdos, Naujieji metai, Velykos) yra labai greitai išperkamos. Mes rekomenduojame užsisakyti keltų bilietus iš anksto – išankstinis mokėjimas už bilietus nėra būtinas.


Svarbi informacija prieš užsakant bilietus

SVARBI INFORMACIJA PRIEŠ UŽSAKANT KELTŲ BILIETUS RYGA - STOKHOLMAS

KAINOS:
 • Kuo anksčiau užsakote, tuo didesnė tikimybė sutaupyti, kadangi Ryga – Stokholmas maršruto kainos nėra fiksuotos, kuo daugiau vietų laive išpirkta, tuo didesnė bilieto kaina. Lengvojo automobilio kainos svyruoja nuo 75eur (jei kelte išpirkta mažai vietų) iki 120eur (jei kelte išpirkta daug vietų). 
 • Pigiausiosios dienos plaukti paprastai yra nuo sekmadienio iki trečiadienio, antro brangumo dienos – ketvirtadienis ir šeštadienis, brangiausia diena – penktadienis. Karštojo sezono metu (nuo birželio vidurio iki rugpjūčio vidurio) bei šventiniais laikotarpiais (Kalėdos, Naujieji Metai)  kainos paprastai yra skaičiuojamos aukščiausiu tarifu.
 • Įsigykite TALLINK Club One nuolatinio kliento kortelę nemokamai – jau pirkdami pirmą bilietą sutaupysite. 

KAJUTĖS:
 • Keliaujant 3 ar 4 asmenims su automobiliu visada bus pigiau užsisakyti visą 4-vietę kajutę, o ne atskiras vietas kajutėje, tuomet yra taikoma „automobilinio paketo“ kaina.
 • Jei užsisakote visą kajutę ir plaukiate 3 asmenys – svetimų keleivių joje nebus.
 • Jei užsisakote atskirą vietą kajutėje – plauksite su svetimais keleiviais. Skirtingų lyčių asmenims nėra skiriama ta pati kajutė (jei plaukiate vyras ir moteris bei perkate atskiras vietas kajutėse, vyras plauks vienoje kajutėje su vyrais, o moteris – kitoje su moterimis).
 • Šiame kelte nėra galimybės užsisakyti sėdimų vietų..

AUTOMOBILIAI:
 • Kelionių agentūroje galite užsakyti bilietus tik keleiviniam transportui (bendra masė iki 3,5t). Dėl bilietų krovininiam transportui reikia kreiptis į patį Tallink laivyną.
 • Jei plaukiate ne su lengvuoju automobiliu (ilgis iki 5m, aukštis iki 1,9m), užsakymo metu labai svarbu žinoti tikslius automobilio matmenis (ilgį ir aukštį), kadangi nuo matmenų priklauso automobilio kategorija ir jo kaina. Jei įsigysite ne tos kategorijos bilietą, reikės primokėti kainų skirtumą uoste registracijos metu, blogiausiu atveju (nesant laisvoms vietoms kelte) gali nepriimti į keltą. 
 • Jei keliaujate su automobiliu ir priekaba – kaina skaičiuojama įvertinus bendrą automobilio ir priekabos sąstato ilgį ir aukštį.

MAITINIMAS:
 • Užsakant maitinimą iš anksto mūsų kelionių agentūroje yra taikoma 10proc. nuolaida, pasinaudokite galimybe sutaupyti.

Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com