Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Kelionės į Lanzarotę

LANZAROTĖ yra labiausiai į Rytus nutolusi, arčiausiai Afrikos krantų esanti ketvirtoji pagal dydį Kanarų sala. Čia pasijusite lyg mėnulyje, nes didžioji dalis salos yra padengta iš ugnikalnio išsiveržusia lava, o saloje yra net keliasdešimt ugnikalnių kūgių. 
 
LANKYTINOS LANZAROTĖS VIETOS
  • Timanfaya nacionalinis parkas – viena labiausiai lankomų Lanzarotės vietų. Pėsčiomis vaikščioti po parką yra draudžiama, ekskursijos metu sėsite į autobusus, kurie apveš aplink parką ir supažindins su įspūdingu mėnulį primenančiu gamtovaizdžiu, kuris susiformavo išsiveržus ugnikalniams.
  • Kaktusų sodai - žymaus menininko Cesar Manrique sukurtas sodas, kuriame rasite daugiau negu tūkstantį skirtingų kaktusų rūšių.
  • Las Verdes urvas  - vienas ilgiausių vulkaninės kilmės urvų pasaulyje, kuris yra dalis didžiulio požeminio urvų masyvo, susiformavusio prieš tūkstančius metų. Nusipirkus bilietą, į kainą yra įskaičiuota ekskursija su gidu.
  • Jameos del Agua urvas irgi priklauso požeminių vulkaninės kilmės urvų masyvui. Žymiausias Lanzarotės menininkas César Manrique padėjo čia įrengti baseiną, sodus ir restoraną. Čia taip pat rasite baltuosius akluosius krabus gyvenančius tik Lanzarotėje.  
  • El Golfo lagūna susiformavo po ugnikalnių išsiveržimų. Lagūnoje esantis stovintis vanduo nuo jūros dumblių ir kitų augalų laikui bėgant nusidažė ryškia žalia spalva, kuri atrodo labai įspūdingai šalia tamsiai pilkos spalbos uolų. Puiki vieta aplankyti!

 

Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com