Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Lankytinos vietos Venesueloje

LANKYTINOS VENESUELOS VIETOS:

  • Anchelio krioklys - tai aukščiausias krioklys pasaulyje. Kriokliui pavadinimas suteiktas amerikiečio lakūno Jimmy Angelo garbei. Šis amerikietis, ieškodamas aukso, 1937 m. avariniu būdu nusileido Aujan Tepui plokštikalnėje. Įgula išsigelbėjo, tačiau iš lėktuvo nieko neliko. Taip vietoj aukso J. Angelas atrado aukščiausią pasaulyje krioklį. Apylinkėse gyvenantys indėnai krioklį vadina Kerepakupai-mer, išvertus į lietuvių kalbą reiškia „stebuklingasis eliksyras“. Pasak legendos, šamano sūnus, žaisdamas su stebuklingojo eliksyro buteliuku, netyčia išpylė eliksyrą. Eliksyras virto vandens srove, kuri vis didėjo ir didėjo, kol pavirto kriokliu.
  • Kanaima draustinis - šis draustinis gali pasigirti puikiu kraštovaizdžiu ir gausiais gamtiniais ištekliais. Jame galima pasigrožėti Tepui viršukalne, išvysti savanas ir tropinius miškus. Šiame parke yra aukščiausias pasaulyje Anchelio krioklys, kurio vanduo krenta beveik iš kilometro aukščio. Kanaimos lagūna apsupta nuostabiais kriokliais.
  • La Restinga įlanka - turistus čia traukia galimybė paplaukioti vaizdingais įlankos kanalais ir tuneliais, kurių labirintuose nepasiklysta tik vietiniai gyventojai. La Restingoje yra 5 kanalai ir du tuneliai. Pasak legendos, šią vietovę buvo pamėgusi viena įsimylėjėlių porelė, iš šios istorijos kilę kanalų ir tunelių pavadinimai.
  • Maracao nacionalinis parkas - tai vienas iš populiariausių nacionalinių parkų Venesueloje, užimantis 30 000 ha teritoriją. Šiame parke yra nuostabūs balto smėlio paplūdimiai ir puikios pakrantės.
  • Orinoko delta - laukinės gamtos mėgėjams – tiesiog būtina pasiirstyti po džiunglėmis apaugusius Orinoko deltos kanalus. Irstantis kanalais galima stebėti nuostabią gamtą – kanalai apaugę medžiais, žolėmis, čia gausu paukščių ir gyvūnų. Deltoje gyvena daugybė kaimanų (nedidelių Pietų Amerikos krokodilų), piranijų.
  • Porlamaras - tai didžiausias miestas Venesuelos Margaritos saloje, kuri pelnytai gali būti vadinama paplūdimio atostogų rojumi. Šioje vietoje nedidelis žvejų kaimelis buvo įkurtas dar XVI amžiuje ispanų, ir tik XX amžiuje miestas ėmė augti turizmo dėka. Ilgainiui Porlamaras tapo svarbiausiu Margaritos salos miestu, kuriame verda kultūrinis ir pramogų gyvenimas, nors oficiali salos sostinė yra La Asunsjonas. Polamare galima išvysti ir senovinių kolonijinių pastatų, ir šiuolaikiškų daugiaaukščių.
Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.

Orai šalyje ar regione

orų prognozė 3 dienoms
Booking.com