Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Kurortai Venesueloje

  • Maracaibo - yra antrasis didžiausias miestas Venesueloje, įsikūręs vakarinėje Maracaibo ežero pakrantėje. Modernus miestas siūlo daugybę pramogų, būdingų didiesiems miestams. Čia labai mažas nusikalstamumas, gatvės retai skendi mašinų kamščiuose, pasižymi švara. 
  • Karakasas - čia įkurti keli įspūdingi parkai. Vienas didžiausių – Avila nacionalinis parkas, kur alpinistai gali įveikti 400 metrų per pusę valandos ir mainais išvysti nuostabią miesto panoramą. Tai pat įdomus botanikos parkas. Sostinė pulsuoja teikdama platų asortimentą pramogų.
  • Los Roques - grupė mažų salelių Karibų jūroje. Dėl ekologinio reikšmingumo ir grožio čia įkurtas Nacionalinis parkas. Ypač įspūdingai atrodo iš lėktuvo (skrydis kainuoja apie 100 JAV dolerių). Salynas sudarytas iš 50 mažų salelių, kurių didžiausia El Grand Roque. Šioje saloje ir yra oro uostas, o iš jos jūros transportu galima keltis į kitas salas. Čia išvysite nuostabias lagūnas, nepakartojamą krištolinio vandens spalvyną, smėlio paplūdimius, bei koralus po vandeniu.
  • Margarita - Karibų jūros sala esanti šiaurės rytų Venesueloje. Vadinama „Karibų perlu“. Tai didžiausia Venesuelos sala. Į ją iš sostinės Karakaso galima nuskristi per 35 minutes arba keltis keltu iš Puerto La Cruz arba Cumana. Šis kurortas turtingas paplūdimių įvairove. Čia didelis pasirinkimas smėlėtų paplūdimių pagal pageidavimą: gilių, seklių, plačių, siaurų, banguotų, ramių, vejuotų, šalto ar šilto vandens, su daugybe žmonių ar be jų
Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.

Orai šalyje ar regione

orų prognozė 3 dienoms
Booking.com