Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Viešbučiai, kuriuos mes rekomenduojame

Sudarėme sąrašą viešbučių, kuriuose lankėmės patys ir galime drąsiai rekomenduoti Jums:

Blue Bay Platinum 5* - apie 90 km iki Dalamano oro uosto, apie 1,9 km iki Marmario miesto centro, apie 70 m iki miesto paplūdimio. Vešbutis modernus bei jaukus. Personalas dragiškas ir paslaugus. Standartiniai kambariai nėra dideli, bet jie tvarkingi ir jaukūs.  
Booking.com vertinimas: 8 / 10
Tripadvisor.com vertinimas: 4,5 / 5

D-Resort Grand Azur Marmaris 5* - viešbutis įsikūręs ant jūros kranto. Įrengtas šviesiomis spalvomis, taip sukurdamas jaukumą. Teritorija didelė, tvarkinga. Viešbutyje yra gana ramu, todėl labiausiai rekomenduojamas šeimoms su vaikais arba ramaus poilsio pageidaujantiems turistams. Viešbutyje yra įspūdingas SPA centras. Nemokamas wifi.
Booking.com vertinimas: 8,3 / 10
Tripadvisor.com vertinimas: 4,5 / 5

Grand Yazici Club Turban 5* - įsikūręs ant jūros kranto, turintis didelę ir prižiūrėtą teritoriją, tačiau nėra klaidu. Viešbutyje gausu veiklos vaikams, todėl labai tinkamas šeimoms. Turi savo paplūdimį, čia pas ir įsikūręs baras, kuriame vakarais groja gyva muzika. Viešbutyje yra 5 a la care restoranai (2 iš jų yra nemokami).
Booking.com vertinimas: 8,1 / 10
Tripadvisor.com vertinimas: 4,5 / 5

Grand Yazici Marmaris Palace HV-1 - įsikūręs tarp ramios Ičmelero gyvenvietės ir aktyvaus Marmario, medžių apsuptyje. Didelė, tvarkinga, žalia teritorija. Veiklos čia ras kiekvienas - ir suaugęs, ir mažas. Skanus ir įvairus maistas. Labai tinakams šeimoms su vaikais. 
Booking.com vertinimas: 7,4 / 10
Tripadvisor.com vertinimas: 4 / 5

Ideal Prime Beach 5* - labai erdus ir gražus, tvarkingas viešbutis. Labai didelė teritorija, yra vandens kalneliai, tinkamas atostogauti su vaikais. Standartiniai kambariai erdvūs ir modernūs. Dalis kambarių yra į gatvę, juose triukšminga. Viešbutyje yra naktinis klubas, taip pat naktį apie 23val. užkandžių bare tiekiami "naktipiečiai". 
Booking.com vertinimas: 6,8 / 10
Tripadvisor.com vertinimas: 4 / 5

Julian Club Hotel 4* - netoli Marmario, galima nueiti pėsčiomis pasivaikščiojant gražia promenada. Viešbutis tinkamas šeimoms arba jaunimui, vyksta pramoginiai renginiai. Standartiniai kambariai tvarkingi ir švarūs, bet nėra labai dideli. 
Booking.com vertinimas: 7,9 / 10
Tripadvisor.com vertinimas: 4,5 / 5

L'etoile Beach Hotel 4* - nedidelismiesto tipo, šalia Ičmelero gyvenvietės. Viešbutis tvarkingas, tačiau labiau ekonominės klasės, kiek nusidėvėjęs,  rekomenduojamas nereikliam turistui, planuojančiam keliauti po šalį. Labiausiai tinkamas vyresnio amžiaus žmonėms, kadangi ir pati gyvenvietė, esanti šalia viešbučio - gana rami ir netriukšminga. 
Booking.com vertinimas: 6,2 / 10
Tripadvisor.com vertinimas: 4 / 5

Marti La Perla* - viešbutis tik suaugusiems, vaikai jame neapgyvendinami. Įsikūręs ant jūros kranto, gana platus paplūdimys, yra nemažai gultų. Tvarkingas, šviesus interjeras, kambariai jaukūs, tvarkingi. Tinkamas ramiam romantiškam poilsiui. 
Tripadvisor.com vertinimas: 4 / 5

Marti Resort * - didelis viešbutis, turintis didelę ir gražią teritoiją, ant jūros kranto. Labai skanus ir įvairus maistas, gausu įvairių vaisių. Standartiniai kambariai ervūs, tvarkingi. Kaip ir visuose viešbučiuose, esančiuose Ičmelere, galioja taisyklė - po vidurnakčio įsivyrauja tyla, baigiasi diskoteka, negalima triukšmauti. Viešbutis tinkamas įvairiam turistui. Veiklos yra tiek vaikams, tiek vyresniems. Taip pat viešbutis tinkamas ilsėtis pasyviai. 
Tripadvisor.com vertinimas: 4 / 5 

Marti Hemithea Hotel Spec.kat. - viešbutis priima suaugusius su vaikais nuo 8m. Turi privatų paplūdimį su prieplauka jachtoms. Viešbutyje labai ramu, nevyksta joks užimtumas, todėl tinkamas romantiškam poilsiui arba tiems, kas nori per atostogas ramiai nuo visko pailsėti. Viešbutis atrodo prabangiai, visi kambariai su vaizdu į jūra, kiekvienas turi balkoną. Viešbutyje platus pasirinkimas sportinių užsiėmimų. Teritorija nedidelė.
Tripadvisor.com vertinimas: 4,5 / 5

Sentido Orka Lotus Beach * - labai tvarkingas viešbutis, maistas labai skanus ir įvairus. Labai įvairus pasirinkimas saldumynų, pyragaičių. Visoje viešbučio teritorijoje veikia nemokamas internetas. Vaikams yra mini vandens parkas, jis nėra labai didelis, bet vaikams tikrai patiks. Viešbutis turi privatų paplūdimį. 
Booking.com vertinimas: 8,1 / 10
Tripadvisor.com vertinimas: 4 / 5 

Turunc Premium Hotel 5* - ypatingai tinkantis suaugusiems arba jaunavedžiams. 24val. įskaičiuotas alkoholis. Žalia, tvarkinga teritorija, puikus aptarnavimas. Viešbučio teritorijoje veikia nemokamas internetas. Kambariai švarūs, tik standartiniai, bet su skirtingais vaizdais.
Tripadvisor.com vertinimas: 4,5 / 5

Luna Beach Deluxe 4* - tvarkingas, švarus, miesto tipo viešbutis. Kambariai tvarkingi, šviesiai įrengti. Kambariuose nėra ninterneto. Maitinimo tipas viskas įskaičiuota, po 24val. - gėrimai mokami. Tinkamas jaunimui, nereikliam klientui. 
Tripadvisor.com vertinimas: 3,5 / 5

Hillside Beach Club 5* - viešbutis netinkamas tiems, kas turi judėjimo negalią, kadangi daug laiptelių visoje teritorijoje, kambariai išdėstyti aukščiau, įkalnėje. Nuostabus paplūdimys. Maitinimo sistema viskas įskaičiuota, tačiau gėrimai neįskaičiuoti. Kambariai tvarkingi, modernūs. 
Booking.com vertinimas: 9,4 / 10
Tripadvisor.com vertinimas: 4,5 / 5 

Club Tuana 5* - didelė teritorija, įsikūręs ramioje vietoje. Tinkamas šeimoms, daug veiklos vaikams. Kambariai labai paprasti, pasidėvėję. Platus paplūdimys, yra platforma, tačiau įbridimas į jūrą akmenuotas. 
Booking.com vertinimas: 7,9 / 10
Tripadvisor.com vertinimas: 4,5 / 5 

Barut Fethiye Sensatori 5* - viešbutis labai didelis, teritorija didelė, tvarkinga. Viešbutį sudaro trys atskiros dalys, todėl čia atostogauti gali labai įvairus turistas: dalis skirta šeimyniniam poilsiui, poilsiui su vaikais arba romantiškam poilsiui. 
Tripadvisor.com vertinimas: 4,5 / 5 

Jiva Beach Resort 5* - labai jaukus viešbutis, įsikūręs ant jūros kranto, vanduo labai skaidrus. Apie 1km iki parduotuvių. Tinkamas šeimoms su vaikais. Paplūdimyje yra baras, užkandžių bare galimi "naktipiečiai". 
Booking.com vertinimas: 8,9 / 10
Tripadvisor.com vertinimas: 4,5 / 5 

Orka Sunlife Resort 5* - visoje teritorijoje veikia nemokamas internetas. Daug veiklos vaikams. Kambariai išdėstyti aukščiau nei visos pramogos, iki jų kelia liftas. Labai graži teritoija, tačiau paplūdimys kiek toliau (iki jo veža viešbučio transportas 2 kartus dienoje). Viešbutis turi ilgus pusryčius, todėl ypač patiks tiems, kas mėgsta ilgiau pamiegoti. 
Booking.com vertinimas: 8 / 10
Tripadvisor.com vertinimas: 4,5 / 5 

Rixos Premium Gocek 5* - labai prabangus viešbutis, tinkantis reiklaim klientui, norinčiam ramių ir prabangių atostogų. Kambariai labai tvarkingi, švarūs ir modernūs. Labai graži aplinka, vilos labai jaukios. Toliau nuo miesto, todėl labiau tinkamas tiems, kas neplanuoja daug keliauti. Yra "slaptas" paplūdimys, iki jo veža viešbučio transportas. Pats viešbutis įsikūręs ant jūros kranto, tačiau priėjimo prie jūros nėra.
Booking.com vertinimas: 8,9 / 10
Tripadvisor.com vertinimas: 4,5 / 5 

 

Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.

Orai šalyje ar regione

orų prognozė 3 dienoms
šiandien 33 °C
ryt 32 °C
poryt 32 °C
Booking.com