Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Kurortai Turkijoje

  • Kemeras – kurortas tituluojamas vienu didžiausių jachtų uostų Turkijoje. Kemere paplūdimiai yra žvyro/akmenuoti, todėl šis kurortas nelabai tinkamas keliauti su mažais vaikais. 
  • Belekas – kurortas, kuriame poilsis vadinamas elitiniu: modernus komfortas, išskirtinė ekologija, išskirtinė publika. Vasaros metu į kurortą plūstą didelis turistų skaičius iš įvairių šalių, o žiemą poilsį Kemere renkasi žymus sportininkai. 
  • Antalija – tai populiariausias Turkijos regionas, turintis vieną švariausių ir ekologiškiausių pakrančių pasaulyje. Antalija dar vadinama „Turkiškąja Rivjera“. Apsistoti Antalijoje rekomenduojame negalintiems nei dienos be didmiesčio pulso, bet norintiems pasimėgauti kokybiškais paplūdimiais. Prekybos centrai, modernūs klubai, daugybė kavinukių, turgūs – Antalija gali pasiūlyti viską, ko geidžia didmiesčių gyvenimą dievinantys turistai.
  • Sidė – tai miestelis, menantis senąją istoriją. Net ir šiandien kavinukės, restoranėliai nėra labai šiuolaikiški ar prabangūs, išlaikyta senovinė stilistika. Traukiantis turistus aktyvaus poilsio pasirinkimu: naktį čia gausu vietų, kur galima pašokti, vandens sportas, jodinėjimas, raftingas (plaukimas plaustais).
  • Alanija – rojus tiems, kas ieško įvairaus poilsio, viliojanti nebrangių  viešbučių pasirinkimu. Nuostabus klimatas, puikūs paplūdimiai, didingos kalnų pilys ir ilgas maudymosi sezonas, tai tik dalis Alanijos privalumų.
  • Marmaris – sakoma, kad čia yra švariausi ir gyviausi paplūdimiai. Garsus paplūdimiais, švelniu klimatu, skaidriu vandeniu, jaukiu senamiesčiu, aktyviu naktiniu gyvenimu bei jaunimo itin mėgstama ir lankoma "barų gatve".
  • Fetija – tai parasparnių mėgėjų susirinkimo vieta. Kurortas tinkamas tiems, kas nori pabėgti nuo triukšmo, nuo kalvos atsiveria nuostabūs vaizdai ir itin švari jūra.
  • Bodrumas – Turkijos naktinių pramogų sostine laikomas regionas, labiausiai tinkantis jaunimui ir tiems, kas nori turėti audringas atostogas. Kadangi šioje vietovėje būna vėjuota, kurortas pritraukia ir vandens sporto mėgėjus.
  • Kušadasis – nedidelis, bet  gerai žinomas ir turintis nemažai poilsiautojų. Turtingas savo paplūdimiais, dideliu ir kokybišku viešbučių pasirinkimu, aktyvaus poilsio pasirinkimu. 
 
Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.

Orai šalyje ar regione

orų prognozė 3 dienoms
šiandien 33 °C
ryt 34 °C
poryt 34 °C
Booking.com