Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Kelionės į La Gomerą

LA GOMERA - sala Atlanto vandenyne, priklausanti Kanarų salynui, nuo Tenerifės nutolusi tik apie 30 kilometrų. Sala labiausiai vertinama ne dėl miesto teikiamų pramogų, o atvirkščiai - dėl gamtos.


LANKYTINOS VIETOS LA GOMEROJE

  • Playa de Santiago - tai ramus žvejų kaimelis . Tai puiki vieta norintiems tyrinėti visžalius laurų miškus ir kalnus, dėl kurių sala yra žinoma. Sala turi savo restoranų prie vandens, pora kavinių-barų. Čia galite pailsėti ramiame akmenukų paplūdimyje.
  • Nacionalinis Garajonay parkas - Gomero salos centre esantis Nacionalinis Garajonay parkas užima apie 40 kvadratinių kilometrų žemės plotą. Tai įspūdinga vieta, į kurią plūsta viso pasaulio turistai. Parkas yra pagrindinė lankytina vieta šioje saloje. Daugiau kaip 70 proc. visos teritorijos plote auga subtropiniai augalai ir medžiai. Per visą Nacionalinį Garajonay parką, kuris priklauso UNESCO Pasaulio paveldo sąrašui, yra nutiesti takeliai ir keliai.
  • San Sebastian de la Gomera miestas - ne tik pagrindinis Gomero salos miestas, bet ir jos sostinė. Ji žymi tuo, kad Kristupas Kolumbas prieš savo pirmąją kelionę laivu čia meldėsi ir prašė apsaugoti jį ir jo įgulos narius. Šios kelionės metu buvo atrasta Amerika. Tai buvo vienas iš svarbiausių žmonijos įvykių. 
  • Kolumbo šulinys – nedidelis, bet labai svarbus istorinis lankytinas objektas. Jį rasite eidami link netoliese esančio pagrindinio salos uosto. Ši vieta apipinta daugybe pasakojimų ir legendų, tačiau pasak vienos ir labiausiai pasakojamos legendos būtent iš šio šulinio Kristoforas Kolumbas sėmė vandenį savo garsiajai kelionei, kurios metu atrado Ameriką. Ant šulinio yra lentelė, kurioje parašyta „Šiuo vandeniu pakrikštijo Ameriką“.
  • Torre del Conde bokštas - Gomera salos pasididžiavimas, nes būtent jis yra svarbiausias lankytinas objektas Kanarų salose. Tai ryškus atminimas apie ispanų karinę architektūrą, kuri buvo kuriama 15 amžiuje. Torre del Conde bokštas buvo skirtas apsiginti nuo priešų, o šiuo metu įėjus į jo vidų rasite įkurtą nedidelį muziejų, kuriame galima sužinoti šio architektūrinio paminklo istoriją.
Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.

Orai šalyje ar regione

orų prognozė 3 dienoms
Booking.com