Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Kelionės į Siciliją

SICILIJA – didžiausia Viduržemio jūros sala. Čia būtinai pusryčiams suvalgykite didžiulę ledų porciją (taip daro patys siciliečiai), ryte dar prieš saulėtekį apsilankykite vietiniame turguje, iki soties prisivalgykite čia derančių skaniausių pistacijų, pasimėgaukite ramybe ir gardžios kavos puodeliu Palermo mieste, ir be abejo, išsinuomoję automobilį apvažiuokite ir susipažinkite su visa sala.
 
LANKYTINOS SICILIJOS VIETOS
  • Palermas – salos sostinė ir vienas labiausiai lankomų salos miestų žymus Kapucinų vienuolynu, kuriame  iki XIX a. pabaigos buvo mumifikuojami vienuolių palaikai ir kurio katakombose išlikę tūkstančiai žmonių palaikų. 
  • Taormina – kurortas, kuriame rasite ir istorinį miestelio centrą ir kurortinę zoną pajūryje. Miestelis yra įsikūręs ant kalvos, o iki paplūdimio tenka leistis specialiomis kabinomis. Taormina irgi galima vadinti vienu mėgiamiausių turistų miestu.
  • Etna – aukščiausias Europoje (aukštis 3320 m) ir vienas didžiausių veikiančių ugnikalių pasaulyje. Etną galima apvažiuoti traukiniu.
  • Sirakūzai - Unesco saugomas miestas, nuo seno garsėjantis kaip vienas gražiausių senovės miestų. Aplankykite graikų teatro griuvėsius, romėnų amfiteatrą, Antikinį miestą su šventyklomis.
SICILIJOS KURORTAI
  • Taormina (Katanijos regionas) – vienas populiariausių ir įspūdingiausių Sicilijos kurortų, įsikūręs ant kalno, į kurį kylama finikulieriumi. Paplūdimių čia nėra, prie jūros tenka leistis nuo kalno žemyn.
  • Letojani (Katanijos regionas)  - su gražia promenada ir siauru paplūdimiu.
  • Džardini - Naksos kurorto paplūdimiai vadinami gražiausiais visoje saloje – balktas smėlis, nuostabiai skaidri jūra ir apelsinmedžių sodai. 
  • Čefalu – įsikūręs valanda kelio į rytus nuo Palermo. Puikūs smėlio paplūdimiai ir gražus miestelio senamiestis – Čefalu tituluojamas vienu prabangiausių Sicilijos kurortų.
  • Sirakūzai - miestas, garsėjantis savo architektūrinių palikimu, saugomas UNESCO. Sirakūzų regionui be Sirakūzų miesto dar priklauso kurortiniai Brukolio ir Augusto miesteliai. Vasaros čia sausos ir karštos, maudynių sezonas prasideda jau ankstyvą gegužę.
  • Mesina – trečias pagal dydį Mesinos miestas.  Jam priklauso: Tore Faro ( Mesinos regionas)  ir Funaris ( Mesinos regionas)  įsikūręs Pati įlankoje, su nuostabiu vaizdu į jachtų uostą. 

Norėdami patogiai užsakyti keliones, viešbučius ar skrydžius į Siciliją internetu neišeidami iš namų ar biuro:

Norėdami užsakyti kelionę į Siciliją ar gauti daugiau informacijos apie šalį, visada galite kreiptis į mūsų kelionių konsultantus:

 

Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.

Orai šalyje ar regione

orų prognozė 3 dienoms
šiandien 28 °C
ryt 28 °C
poryt 27 °C
Booking.com