Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Kelionės į Sardiniją

SARDINIJA – antra pagal dydį Viduržemio jūros sala - įžymi laukine įspūdinga gamta, nuostabiais balto smėlio paplūdimiais, įdomia vietinių gyventojų kultūra ir puikiu klimatu. Šią salą ypatingai rekomenduojame mėgstantiems aktyvų vandens poilsį – čia populiarus burlenčių sportas, buriavimas, skaidraus vandens įlankose galima nardyti.  
 
LANKYTINOS SARDINIJOS VIETOS
  • Neptūno grota – apie 4 kilometrus besitęsianti urvų sistema,iš kurių lankytojams yra pasiekiami keli šimtai metrų, kur aplankomas nedidelis ežeras ir urvuose esantys stalaktitai bei stalagmitai. Grota buvo atrasta vietinių žvejų prieš šimtus metų ir pavadinta Romėnų jūros dievo vardu.
  • Kaljaris – salos sostinė ir svarbiausias uostamiestis, kuriame siūloma aplankyti senamiestį, miesto Rotušę, Romėnų amfiteatrą, balti smėlio 8km ilgio paplūdimį.
  • Smaragdinė pakrantė – kurią iš tiesų skalauja smaragdo spalvos vanduo.
  • Su Gorroppu tarpeklis - Sardinijos pietrytinėje dalyje, Ogliastra regione, esantis 14km ilgio ir 450m aukščio tarpeklis yra giliausias saloje ir vienas giliausių Europoje. 
  • Algeras, esantis šiaurės vakarų pakrantėje, yra žymus savo gynybine siena apsuptu senamiesčiu ir katalonų gotikos stiliaus Santa Maria katedra (XVI a.). Netoliese yra žymioji Neptūno grota.

Norėdami patogiai užsakyti keliones, viešbučius ar skrydžius į Sardiniją internetu neišeidami iš namų ar biuro:

Norėdami užsakyti kelionę į Sardiniją ar gauti daugiau informacijos apie šalį, visada galite kreiptis į mūsų kelionių konsultantus:
Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.

Orai šalyje ar regione

orų prognozė 3 dienoms
Booking.com