Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Kelionės į Iskijos salą

ISKIJOS SALA - ketvirtoji pagal dydį Italijos sala keliautojų praminta Tirėnų jūros perlu. Didžiausias salos turtas – purvo vonios bei iš natūralių geizerių trykštantys mineralinio vandens baseinai. Glaudžiai susispietę spalvoti oranžinės, žalios, rožinės, violetinės spalvos namukai ir kiparisų, mimozų, oleandrų, bananų sodai – vaizdas, kuris pakeri tik atvykus į salą. O pasisvečiavęs ilgiau, kiekvienas įvertina švarų orą, skaisčią saulę ir švelnaus vėjo gūsius. Maudynių  sezonas čia  prasideda balandžio mėnesį ir tęsiasi iki pat lapkričio.
 
LANKYTINOS ISKIJOS VIETOS
  • Iskija Porto ir Iskija Pontė – pagrindinis salos miestas, kuris yra padalintas į dvi dalis. Iskija Porto yra uostas salos Šiaurės Rytų dalyje,  iš kurio galite pasiekti Neapolį, Kaprio salą ir Pročidos salą. Iskija Pontė dalyje rasite salos simbolį - šimtmečius statytą Aragoniečių pilį, apjuostą gynybine siena ir jūrų muziejų. 
  • Forijus - miestelis išlaikęs senąsias žvejų miestelio tradicijas. Čia būtinai palydėkite saulę!
  • Sant Andželas  - elegantiškasis turizmo centras su keletu puikių paplūdimių visai šalia miestelio uosto.
  • Epomeo kalnas - 788m aukščio ugnikalnis, kuris salai suteikia išskirtinę formą, o nepatingėjusiam įveikti begalę laiptelių keliautojui dovanoja nepakartojamus Neapolio įlankos vaizdus. 

Norėdami patogiai užsakyti keliones, viešbučius ar skrydžius į Iskijos salą internetu neišeidami iš namų ar biuro:

Norėdami užsakyti kelionę į Iskijos salą ar gauti daugiau informacijos apie šalį, visada galite kreiptis į mūsų kelionių konsultantus:

 

Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.

Orai šalyje ar regione

orų prognozė 3 dienoms
Booking.com