Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Kelionės į Kosta Doradą

Kosta Dorada – turi tris kurortinius gausiai lankomus miestelius: Salou, La Pineda, Kambrilis. Kostos Dorados pakrantė dažnai vadinama ,,Auksiniu krantu“ dėl savo švarių, tvarkingų, ir iš tiesų auksinės spalvos paplūdimių. 
 
LANKYTINOS VIETOS
  • Salou – apie ~100 km į pietus nuo Barselonos. Jame galima pamatyti nuostabią palmių alėją ir įvairiaspalvius fontanus, apsipirkti turguje. Liepos ir rugpjūčio mėnesiais vyksta Fiesta – įvairios naktinio šou programos, paradai, skamba muzika, danguje nušvinta gausybė fejerverkų, privažiuota daugybė įvairių atrakcionų. 
  • La Pineda – jaunas, ramus, sparčiai besivystantis kurortas, esantis į šiaurę nuo Kambrilio. Kurortas dar gerai žinomas dėl savo vandens atrakcionų parko „Aquapolis“. Kurortinėje zonoje „Pineda Drink“ yra daugybė kavinių, restoranų, barų ir diskotekų. Šalia yra ir sporto kompleksas. La Pineda nuo kitų Kosta Dorados kurortų išsiskiria augančiomis pušimis ir puikiais pasivaikščiojimo takais. Šį kurortą mėgsta turistai, norintys pasyvaus poilsio ir ramybės.
  • Kambrilis – tai 7 km į pietus nuo Salou įsikūręs žvejų miestelis, garsėjantis savo žuvies ir jūros gėrybių restoranų gausa ir siautulingu naktiniu gyvenimu. Rekomenduojamas vandens sporto ir aktyvaus poilsio mėgėjams. Tinka ir šeimoms su vaikais, nes paplūdimys platus, yra takelis pasivaikščiojimams su vežimėliu ar kelionėms dviračiu. Kambrilio paplūdimiai nuostabūs ir tikrai verta juose praleisti bent dieną. Miestelis suskirstytas į tris zonas: uosto rajoną, turistinę zoną ir istorinį centrą, kuriame išlikę viduramžių kvartalai su siauromis gatvelėmis.
  • Port Aventura -  tai trečias pagal dydį atrakcionų parkas Europoje, gausiai lankomas turistų. Port Aventuros nuotykių pasaulį sudaro šešios teminės zonos: Viduržemio jūros pakrantė, Polinezija, Kinija, Meksika, Tolimieji Vakarai ir Sesamo Aventura. Parke sau įdomios veiklos ras ne tik mažas, bet ir didelis parko lankytojas. 

Norėdami patogiai užsakyti keliones, viešbučius ar skrydžius į Kostą Doradą internetu neišeidami iš namų ar biuro:

Norėdami užsakyti kelionę į Kostą Doradą ar gauti daugiau informacijos apie šalį, visada galite kreiptis į mūsų kelionių konsultantus:

 

 
Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.

Orai šalyje ar regione

orų prognozė 3 dienoms
Booking.com