Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Kelionės į Maljorką

Maljorka – didžiausia Balearų salyno sala, kuri sužavės visus savo neapsakomu grožiu, šilta jūra, kalnais, vynuogynais, alyvuogių giraitėmis, jaukiais miesteliais ir paslėptais paplūdimiais. Sala tinka tiems, kurie ištroškę romantikos, ramybės. Mėgstantiems pasilinksminti ar pašėlti klubuose Maljorka taip pat negailės pramogų ir renginių.
 
Kodėl rekomeduojame poilsiui rinktis Maljorką?
  • Maistas - vienas didžiausių salos traukos objektų, kuris žavi turistus – čia itin gausus pasirinkimas įvairiausių šviežių vaisių, daržovių, jūros gėrybių. 
  • Ideali vieta meilės atostogoms: poros čia ras begalę romantiškų vietų patirti, pakeliauti, pamatyti ir svajoti.
  • Maljorkoje patartina išsinuomoti automobilį ir apvažiuoti salą, aplankant gražiausias vietas, kalnus. Toks poilsis dar labiau sužavės ir leis pamilti salą.
  • Atostogų metu patariame gyventi ,,4S“ taisykle: "sun, sea, smile, seafood" ("saulė, jūra, šypsena, jūros gėrybės").  
 
LANKYTINOS MALJORKOS VIETOS:
  • La Seu katedra – tai daugiausiai turistų sulaukiantis statinys salos sostinėje – Palmoje. Tam, kad gerai apžiūrėtumėte šį gotikinės architektūros paminklo interjerą reikėtų skirti bent dvi valandas savo laiko. XX – ajame amžiuje architektas Gaudi šiek tiek prisidėjo prie katedros atnaujinimo, tad jei gerai įsižiūrėsite – pamatysite kad yra tam tikrų detalių, kurias būtent mėgo šis architektas.
  • Belverio pilis – tai XIVa. gotikinio stiliaus karališkoji pilis, įsikūrusi atokiau nuo miesto sostinės Palmos centro. Pagrindinis aspektas, kuo šalis išsiskiria nuo kitų ispaniškų pilių – jos forma, pilis yra apvali. Taip pat tai yra viena iš nedaugelio apvalių pilių Europoje. Pilis ilgą laiką buvo naudota kaip kalėjimas, šiuo metu joje įsikūręs miesto muziejus. Centriniame pilies kieme stovi trys didžiuliai bokštai, nuo kurių atsiveria įspūdingi Palmos įlankos vaizdai. 
  • Aqualand vandens parkas - vienas didžiausių vandens parkų pasaulyje, kuris pelnytai gali didžiuotis šiuo statusu. Parke veikia tiek daug vandens atrakcionų, kad vargu ar įmanoma per dieną išbandyti visus. Keliolikos tipų šliuožyklos, dirbtinės upės, įvairiausi baseinai, žaismingi atrakcionai vaikams – tai tik maža dalelė to, kas lankytojams siūloma Aqualand parke. Diena parke kainuoja 24 eurus. 
  • Maljorkos muziejus - Laikomas vienu geriausių muziejų visame Balearų salyne. Kadangi muziejus įsikūręs šalia Palmos katedros, patogu bus užsukti iškart į abu lankytinus objektus.
  • Miesto katedra – lankomiausias turistinis objektas. Pilnas katedros vardas – Cathedral de Santa Maria de Palma de Mallorca. Kadangi pavadinimas labai ilgas, dažnai jis trumpinamas ir vadinamas tiesiog - La Seu. Katedra yra išties įspūdingų išmatavimų, pradėta statyti 1229 metais, baigta tik 1601m.

Norėdami patogiai užsakyti keliones, viešbučius ar skrydžius į Maljorką internetu neišeidami iš namų ar biuro:

Norėdami užsakyti kelionę į Maljorką ar gauti daugiau informacijos apie šalį, visada galite kreiptis į mūsų kelionių konsultantus:
 
Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.

Orai šalyje ar regione

orų prognozė 3 dienoms
šiandien 33 °C
ryt 32 °C
poryt 32 °C
Booking.com