Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Kelionės į Kosta Bravą

Kosta Brava – kalnų kraštas, vienas iš tų kurortų, kurį pamačius įspūdis išlieka ilgai. Ypatingai žavus savo patraukliais gamtos vaizdais – uolomis, įlankomis, mažomis pušimis apaugusiais skardžiais. Kosta Brava garsi nuostabiais paplūdimiais, kurie užimą didelę pakrantės dalį. Kurortas labiausiai tinkamas tiems, kas nori suderinto ramybės ir pramogų poilsio. Šis kurortas turi garsius paplūdimius, tokius kaip Lloret de Mar, Tossa de Mar, Santa Susanna, kurie yra labai gerai išvystę kurortinę turizmo infrastruktūrą ir yra turistų traukos objektas. Tie, kas nori ramiai atostogauti – keliauja į žavius žvejų miestelius, o aktyvaus poilsio mėgėjai gali mėgautis naktiniu ispanišku gyvenimu su ispaniškomis linksmybėmis. 
 
LANKYTINOS VIETOS
  • Loret de Mar  - šis miestas jau skaičiuoja daugiau nei tūkstantį metų. Miestas, galintis girtis ir didžiuotis turtingu gamtos ir kultūros paveldu: įvairios pilys, koplyčios, sodai, liudijantys istorinę miesto kilmę. Loret de Mar yra daugiau kurortinis miestas, todėl jame tikrai rasite ir pramogų, ir paslaugų ir kitos įdomios veiklos. 
  • Tosa de Mar - kurortas, kuris dar vadinamas mėlynuoju rojumi, garsus auksiniu paplūdimiu ir senoviniu miestu. Apsilankę Tosa de Mar senamiestyje galėsite pasigrožėti siauromis gatvelėmis, dvylika amžių menančiu senamiesčiu.
  • Blanesas - Tai pats seniausias Kosta Bravos miestas, tačiau iki pat dabar yra išlikę viduramžių paminklai, ispaniškos architektūros pastatai. Miestelis turi platų pirmos klasės viešbučių, restoranų, barų, kavinių ir naktinių klubų  tinklą. Visa miesto pakrante driekiasi dideli smėlio paplūdimiai, kuriuose dažnai plaukioja kateriai ir iš uosto plukdo turistus, kuriems tai labai gera galimybė pamatyti ir pasigrožėti nuostabia gamta ir, kas be ko, aplankyti šalia esančius kurortus. 
  • Santa Susanna - Vienas iš labiausiai išvystytų turistinių miestų Kosta Bravoje. Šis kurortas kiek skiriasi savo paplūdimiu, nes čia jau vyrauja smulkaus žvyro paplūdimys. Nepaisant to, kad jūra greitai gilėja – kurortą yra pamėgę turistai su vaikais. Istorinė miesto dalis išsidėsčiusi kiek toliau nuo kurortinės zonos, tačiau taip pat yra gausiai lankoma turistų, kadangi iš kurorto kursuoja turistinis traukinukas, vežantis turistus iki istorinės miesto dalies.  Netoliese senosios miesto dalies yra saugomas parkas ,,Park Natural de la Font Del Boter“, kuriame auga nuostabi augmenija ir trykšta mineraliniai šaltiniai bei karštosios versmės. Kurorte galima išsinuomoti dviračius ir savarankiškai keliauti ir apžiūrėti tas miesto vietas, kurias Jums norisi.

Norėdami patogiai užsakyti keliones, viešbučius ar skrydžius į Kostą Bravą internetu neišeidami iš namų ar biuro:

Norėdami užsakyti kelionę į Kostą Bravą ar gauti daugiau informacijos apie šalį, visada galite kreiptis į mūsų kelionių konsultantus:

 

 
Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.

Orai šalyje ar regione

orų prognozė 3 dienoms
šiandien 31 °C
ryt 31 °C
poryt 31 °C
Booking.com