Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Kelionės į Barseloną

Barselona – Katalonijos sostinė ir pats kosmopolitiškiausias Ispanijos miestas, garsus savo architektūros paminklais, lankytinomis vietomis ir vienais įdomiausių kultūrinių objektų Europoje. Tai vienas iš gausiausiai lankomų miestų Ispanijoje. Barselonoje barai, restoranai, naktiniai klubai nuolat pilni įvairių šalių lankytojų. Taip pat Barselona yra svarbus Viduržemio jūros uostamiestis bei šalies kultūros, sporto, ekonomikos centras.  Berselonoje rasite - ilgiausią pasaulyje suoliuką ir - ilgiausiai statomą bažnyčią. Prisiminkite - sekmadienis Barselonoje - ,,miręs“., kadangi didelė dalis barų, restoranų, turgų nedirba. Šeštadienį apsirūpinkite reikiamomis prekėmis, kad sekmadienį netektų sėdėti sausakimšose turistų perpildytose vietose. 

LANKYTINOS BARSELONOS VIETOS

  • Guelio parkas – atidarytas 1922m., parke 14metų praleido garsusis architektas Gaudi, eksperimentuodamas ir įgyvendindamas savo vizijas. Parke ryškiai atsiskleidė Gaudi architektūros sąsaja su gamta, todėl parkas dažnai vadinamas Gaudi parku. Tai trijų hektarų sodas, nusidriekęs ant aukštos Valkarkos kalno. 
  • Šv. Šeimynos bažnyčia – tai architekto Antonio Gaudi geriausias kūrinys. Bažnyčia statoma daugiau nei 130metų, didžiausias Barselonos miesto statinys bei pasididžiavimas. Nepaisant labai įvairių nuomonių, tai yra viena originaliausių bažnyčių pasaulyje. 2005metais bažnyčia įtraukta į UNESCO pasaulio kultūros paveldą. Kasmet bažnyčią aplanko milijonai turistų, kurių pinigai už įėjimą į vidų yra naudojami tolimesniems bažnyčios statybos darbams. Planuojama galutinai  statybos darbus baigti 2026m. 

Norėdami patogiai užsakyti keliones, viešbučius ar skrydžius į Barseloną internetu neišeidami iš namų ar biuro:

Norėdami užsakyti kelionę į Barseloną ar gauti daugiau informacijos apie šalį, visada galite kreiptis į mūsų kelionių konsultantus:
Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.

Orai šalyje ar regione

orų prognozė 3 dienoms
šiandien 30 °C
ryt 31 °C
poryt 31 °C
Booking.com