Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Kelionės į Kosą

KOSAS – medicinos tėvo Hipokrato gimtinė. Saloje rasite ir smėlėtus paplūdimius, ir lankytinų architektūros paminklų, ir naktinį gyvenimą Koso mieste ar Kardamenoje, ir puikias buriavimo galimybes. Visgi labiausiai Kosą rekomenduosime ramiam poilsiui, nes sala nėra didelė ir labai aktyvaus gyvenimo joje nerasite.
 
LANKYTINOS KOSO SALOS VIETOS
  • Koso miestas – pagrindinis turistinis centras su keltų uostų, iš kurio laivais pasieksite kitas Graikijos salas – Kalymnos, Nisiros ar net Turkijos Bodrumo miestą (keliaudami į Turkiją nepamirškite paso!). Aplankykite legendomis apipintą Hipokrato medį, miesto griuvėsius, miesto centrą su parduotuvėlėmis ir vakarinio gyvenimo linksmybėmis.
  • Asklepionas – prieš mūsų erą pastatyta ligoninė ir šventykla, kuri yra skirta medicinos ir gydymo dievui Asklepijui. Tik maža dalis kolonų yra restauruota, tad jei domitės istorija ir norite sužinoti daugiau, rekomenduojame nusisamdyti gidą. 
  • Plaka giraitė – joje gyvena daug spalvotų povų. Sakoma, kad kažkada vietiniai atvežė ir paleido juos miške, o šie, sėkmingai išgyveno bei pradėjo čia daugintis ir gyventi. Tad dabar ši povų giraitė yra viena turistų lankomų Koso vietų. 
  • Zia kaimelis aukštai kalnuose esantis tradicinis kaimelis, aplink kurį rasite ypatingai gražų gamtovaizdį. Jaukios vietinės tavernos, suvenyrų krautuvėlės, ypatingai gražus saulėlydis – būtinai užsukite!
  • Antimachia mažas miestelis, garsus išskirtiniu vėjo malūnu su audeklo sparnais.
 
KOSO SALOS KURORTAI
  • Mastichari – nedidelis žvejų kaimelis su puikiu plačiu balto smėlio paplūdimiu. Šioje salos vietoje ypatingai gražūs saulėlydžiai. Iš miestelyje esančios prieplaukos laiveliu galite pasiekti šalia esančią Kalymnos salą.
  • Lambi – kurortas apie 1,5km į Vakarus nuo Koso, tad labai lengvai pasiekiamas gyvenant Koso mieste ir pėsčiomis. 
  • Marmari - labai populiarus kurortas su gražiu smėlio paplūdimiu. Paplūdimiuose galima išsinuomoti įrangą vandens sportui.
  • Tigaki kurorte ilgas balto gražaus smėlio paplūdimys tęsiasi apie 10km. Labai geras įbridimas į jūrą dėl seklios pakrantės, tad šį kurortą rekomenduojame šeimų su vaikais poilsiui.
  • Kardamena – populiarus kurortas salos vakarinėje dalyje, tinkantis ieškantiems aktyvesnio poilsio. Pačioje Kardamenoje paplūdimiai akmenuoti. Iš mieste esančios prieplaukos laivu pasieksite Nissiros salą.
 
Norėdami patogiai užsakyti keliones, viešbučius ar skrydžius į Kosą internetu neišeidami iš namų ar biuro:

Norėdami užsakyti kelionę į Kosą ar gauti daugiau informacijos apie šalį, visada galite kreiptis į mūsų kelionių konsultantus:

Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.

Orai šalyje ar regione

orų prognozė 3 dienoms
šiandien 31 °C
ryt 31 °C
poryt 31 °C
Booking.com