Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Kurortai Bulgarijoje

  • Auksinės kopos – bene populiariausia atostogų vieta Bulgarijoje, kurortas pripažintas švariausiu valstybėje. Smėlis iš ties čia aukso spalvos, o vanduo skaidrus. Turistus ypač traukia išvystyta turizmo infrastruktūra (didelis pramogų pasirinkimas – kinas, jachtų ir vandens motociklų nuoma, barai, diskotekos, restoranai), gamta, švelni oro temperatūra.
  • Šv. Konstantinas ir Elena – kurortas garsėjantis gydomosiomis mineralinių vandenų procedūromis. Tai – vienas seniausių Bulgarijos kurortinių regionų. Kurortas labai žalias, primenantis parką. Ypač tinkantis ramybės ir pasyvaus poilsio ieškantiems turistams. Kurortas neturi daug istorinių ar architektūrinių paminklų, bet gali pasigirti savo vieta – įsikūręs įlankoje, kurioje labai retai būna vėjuota. Sezono metu (nuo gegužės iki spalio) čia būna apie 1600 saulėtų valandų.
  • Albena – jauniausias, baltais paplūdimiais išsiskiriantis kurortas, kitaip vadinamas ramybės oaze. Nors kurortas vadinamas ramybės oaze, čia veiklos ras ir aktyvesnio poilsio mėgėjai – yra nemažai stadionų, uždara sporto salė, teniso kortai, gausus vandens pramogų pasirinkimas. 
  • Rivjera – tai mažas kurortinis miestelis, galintis pasigirti aukščiausio lygio aptarnavimu. Kurorto išskirtinumas – privatumas. Kadangi pakankamai maža teritorija, kurioje įsikūrę vos 5 viešbučiai, jūsų poilsis bus ramus. Ypač tinka senjorams, tėvams su mažais vaikais. 
  • Saulėta diena – poilsiui, reabilitacijai ir rekreacijai. Šiame kurorte aktyvių pramogų nėra daug, čia daugiau ilsisi ramų, sanatorinį poilsį propaguojantys turistai. Kurorte įsikūrę daug viešbučių, sau tinkantį ir poreikius atitinkantį variantą išsirinks įvairaus tipo turistas.
  • Nesebaras – bene gražiausias pajūrio miestelis Bulgarijoje. Tai yra vienas iš seniausių Europos miestų, čia besiilsintys galės puikiai suderinti poilsį paplūdimyje ir istorinių miestelio vietų lankymą.  
  • Saulėtas krantas - didžiausias Bulgarijos kurortas, pirmaujantis atvykstančių turistų skaičiumi bei didele pramogų pasiūla. Kurorte rekomenduojame ilsėtis tiems turistams, kurie nori ir pailsėti, ir papramogauti.
 
Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.

Orai šalyje ar regione

orų prognozė 3 dienoms
šiandien 29 °C
ryt 28 °C
poryt 29 °C
Booking.com