Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Lankytinos vietos Panamoje

  • Panamos kanalas - inžinerijos stebuklas ir vienas reikšmingiausių vandens kelių žemėje. 50-ies mylių ilgio kanalu, nutiestu nuo Panamos miesto Ramiojo vandenyno pusėje, iki Kolono miesto Atlanto pusėje, kasmet praplaukia daugiau nei 12000 laivų. Plaukiant iš abiejų kanalo pusių yra matomas neužmirštamas nepaliestų džiunglių vaizdas. Žinoma, kanalo praplaukimas gali užtrukti tik vieną dieną, bet atsiminimai išliks visą gyvenimą.
  • Bocas de Toro - tai nedidelis salynas vakarinėje šalies pakrantėje. Nutolęs, bet nelengvai pasiekiamas, regionas gali didžiuotis nedaug išorinio pasaulio paliesta vietine kultūra. Trumpam galėsite ištrūkti ir atsipūsti gretimai esančiame ramiame Red Frog paplūdimyje arba panardyti tarp koralinių rifų.
  • Santa Catalina - tarptautinė banglenčių sporto bendruomenė kaip įmanydama stengėsi šį Panamos tašką išlaikyti paslaptyje kuo ilgiau, tačiau siūlydama pasaulinio lygio banglenčių sportą, Santa Catalina tapo daugelio turistų mėgstama atostogų vieta. Miestelis, įsikūręs Čiriki įlankoje, yra apsuptas džiunglinių miškų ir nuostabaus grožio paplūdimių.
  • Baru ugnikalnis - įsikūręs vakarų Panamoje, Čiriki provincijoje ir driekiasi aplink aukščiausią šalies viršukalnę – Baru. Tai puiki vieta ne tik alpinistams, bet ir gamtos ir gyvūnų mylėtojams. Parke, įsteigtame 1976 m., saugoma apie 250 čia gyvenančių paukščių rūšių, taip pat pumos, tapyrai ir pakos. Parkas pasižymi vaizdingais kraštovaizdžiais, kriokliais, srauniais kalnų upokšniais ir džiunglėmis. Nuo Baru viršukalnės giedrą dieną galima išvysti tiek Ramųjį vandenyną, tiek Karibų jūrą.
Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.

Orai šalyje ar regione

orų prognozė 3 dienoms
Booking.com