Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Kurortai Jungtiniuose Arabų Emyratuose

  • Dubajus – laikomas prabangiu miestu, tačiau tai nereiškia kad į jį važiuoja tik į prabangą orientuoti turistai. Tiems, kurie neįsivaizduoja savo atostogų be vaikščiojimo po parduotuves ir yra pasiruošę mokėti už prabangą – siūlome 4-5* viešbučius. Tiems, kurie turi kiek ribotą biudžetą – siūlome 2-3* viešbučius, kiek paprastesni, tačiau tikrai ne prasti. Daugelis viešbučių Dubajuje suteikia nemokamą nuvežimą iki miesto paplūdimių (mokami arba nemokami). Nemokamai paplūdimiai nėra įrengti: juose nėra skėčių, gultų, persirengimo kabinų. 
  • Šardža –  Emyratas, kuriame alkoholis nevartojamas, čia galioja „sausas įstatymas“, todėl viešbučiuose alkoholiniai gėrimai netiekiami. Ganėtinai ramus kurortas, tinkantis turintiems bet kokio dydžio biudžetą, bei ilsėtis su vaikais. Šardžoje besiilsintiems turistams didelis pliusas yra tas, kad beveik visi viešbučiai siūlo nemokamą paslaugą – nuvežimą į Šardžos ir Dubaujaus miesto prekybos centrus. Beje, Šardža nuo Dubajaus yra visai netoli – keliaujant automobiliu užtruksite apie 15-30min. 
  • Adžmanas – šiame Emyrate turėsite galimybę rinktis tiek palyginus nebrangų ekonominį poilsį 3* viešbučiuose, tiek prabangų poilsį 5* viešbučiuose, kurie turi gerą infrastruktūrą. Šiame emyrate „sausas įstatymas negalioja“. Iki Dubajaus automobiliu – apie 30min. kelio.
  • Abu Dabis – Emyratas, garsėjantis pasauliniais sporto renginiais (Formulė 1), mugėmis, parodomis ir konferencijomis. Tikras rojus tiems, kas mėgsta apsipirkinėti – labai didelė prekybos centrų gausa.
  • Fudžeira – Emyratas, įsikūręs palei Indijos vandenyno pakrantę, siūlantis ramų poilsį savo turistams. Įspūdį paliekantys koraliniai rifai bei itin skaidri jūra pritraukia daug nardymo mėgėjų. Patys gražiausi Fudžeiros paplūdimiai išsidėstę toliau nuo miesto šurmulio, todėl čia tinka atostogauti su vaikais. 
  • Ras al Kaima – tai Emyratas, siūlantis nebrangų, kokybišką poilsį, tiksliai atitinkantis pasirikto viešbučio kategoriją. 
  • Um al Kaivainas – rekomenduojamas norintiems tylaus ir ramaus poilsio už priimtiną kainą. Šis emyratas turi puikius paplūdimius ir labai švarią jūrą. Norintiems aktyvesnės pramogos – rekomenduojama apsilankyti vandens pramogų parke Dreamland. 
Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.

Orai šalyje ar regione

orų prognozė 3 dienoms
šiandien 40 °C
ryt 41 °C
poryt 42 °C
Booking.com