Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Kelionės į Fuerteventūrą

FUERTEVENTŪRA yra antra pagal dydį seniausia Kanarų salyno sala. Salos ilgis apie 100km, apie pusė šio ilgio saloje plyti gražaus balto smėlio paplūdimiai, kurių čia priskaičiuojama gerokai virš šimto. Saloje nėra aktyvaus naktinio gyvenimo, tačiau ji puikiai tiks mėgstantiems pasyvų paplūdimio poilsį, taip pat poilsiui su vaikais bei vandens sporto mėgėjams. Išsinuomokite automobilį ir keliaudami per salą tikrai aptiksite nuostabių vietų ir nuošalių paplūdimių, kuriuose galėsite mėgautis vienatve ir ramybe. Mums besilankant Fuerteventūroje labai patiko tai, kad šioje saloje, skirtingai nei kitose labiau turistų pamėgtose Kanarų salose, daug objektų aplankysite nemokamai.
 
LANKYTINOS VIETOS FUERTEVENTŪROJE
  • Cofete paplūdimys – aplankę jį tikrai sutiksite, kad tai vienas gražiausių kada nors regėtų paplūdimių – neįtikėtino ilgio ir pločio, apjuostas kalnų, alsuojantis visiška ramybe ir palaima. Paplūdimys pasiekiamas tik  žvyro keliu važiuojant per kalnus arba pėsčiomis. 
  • El Cotillo paplūdimys ir lagūnos – puikiai tinkantis vandens sportui – buriavimui ir banglenčių sportui.
  • Betancuria miestelis – senoji salos sostinė salos viduryje, labai jaukus, su gražiu tradiciniu ispaniškos architektūros senamiesčiu. Mėgausitės ir keliu iki Betancurios – rausvos kalnų viršukalnės ir atsiveriantys įspūdingi gamtovaizdžiai žavės, o vingiuoti kalnų serpantinai privers būti budriais.
  • Corralejo kopos – nacionalinis parkas – įspūdingo pločio balto smėlio kopos. Puikias nuotraukas ir gražų dykumą primenantį gamtovaizdį garantuojame!
  • Ajuy – nedidelis žvejų kaimelis su įspūdingu juodo smėlio paplūdimiu ir stačiomis uolomis ir olomis.

 

 

 

Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.

Orai šalyje ar regione

orų prognozė 3 dienoms
šiandien 29 °C
ryt 29 °C
poryt 29 °C
Booking.com