Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

NEGALIOJA! Spalvingasis Tailandas

Pranešimo data: 2019-09-01 12:53

BANKOKAS (2 NAKTYS) - KWAI UPĖ (1 NAKTIS) - PATAJA (4 NAKTYS) - POILSIS ČANGO SALOJE (5 NAKTYS)

Tailandas, dar vadinamas ,,laisvųjų žeme” – tikra egzotiška karalystė. Čia jūsų laukia senoviškos šventyklos ir vienuolynai, nuostabaus skonio maistas, draugiškos gyventojų šypsenos, siautulingas naktinis gyvenimas, spalvomis ir kvapais viliojantys turgūs bei, tarsi atskirame pasaulyje gyvenančios, vietinės gentys. Slypinčios unikalios gamtos grožybės – smaragdiniai atogrąžų miškai, klestinti augalija ir gyvūnija, auksinio smėlio paplūdimiai, tropinės salelės, šniokščiantys kriokliai, milžiniškos uolos bei žydras vanduo.

Kelionės metu galite rinktis su kokiomis avialinijomis keliausite
Kelionės trukmė 14 dienų (12 nakvynių viešbučiuose)
Kelionės datos:

SU TURKISH AIRLINES

2020.02. 28  - 1219 Eur/asm.
2020.03.02, 06, 09, 13, 16,  23, 27 - 1219 Eur/asm.

Kelionės programa:

1 diena. Skrydis į Bankoką (KELIAUJANT SU UZBEKISTAN AIRLINES)
Skrydis: Ryga - Taškentas 13:00 - 21:00 val. (skrydžio trukmė - 5 val.). Išvykimas iš Taškento į Bankoką 22:40 val. (skrydžio trukmė 6 val.)

2 diena. Bankokas (KELIAUJANT SU UZBEKISTAN AIRLINES)
Atvykimas į Bankoko oro uostą 06:40 val. Susitikimas su atstovu oro uoste ir pervežimas į viešbutį, apgyvendinimas (registracija nuo 14:00), laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje CHA-DA 3* arba kitame panašaus lygio viešbutyje.

1 diena. Skrydis į Bankoką (KELIAUJANT SU TURKISH AIRLINES)
Skrydis: Ryga - Stambulas 12:15 - 16:15 val. (skrydžio trukmė - 3 val.). Išvykimas iš Stambulo 20:55 val. (skrydžio trukmė - 9 val.)

2 diena. Bankokas (KELIAUJANT SU TURKISH AIRLINES)
Atvykimas į Bankoko oro uostą 10:05 val.. Susitikimas su atstovu oro uoste ir pervežimas į viešbutį, apgyvendinimas (registracija nuo 14:00), laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje CHA-DA 3* arba kitame panašaus lygio viešbutyje

3 DIENA. Bankokas
Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių susitikimas su gidu ir ekskursinė programa Bankoke. Pamatysite įspūdingiausias Bankoko šventyklas: „Auksinio kalno šventykla“ (Wat Saket) su apžvalgos aikštele - prieš pastatant dangoraižius ši šventykla buvo aukščiausias pastatas Bankoke, „Geležiniai rūmai“ (Loha Prasat), kurie buvo pastatyti panorėjus Ramai III), „Aušros šventykla“ (Wat Arun) - pavaizduota dešimtinėje batų monetoje, „Auksinio Budos šventykla“ (Wat Traimit) – čia puikuojasi 5,500 kg gryno aukso Budos statula), taip pat aplankysite modernius dangoraižius bei gatvių turgus. Po to Jūsų lauks kelionė tradiciniu laivu Bankoko kanalais, kurios metu turėsite galimybę pamaitinti ten gyvenančius milžiniškus šamus. Pietūs (švediškas stalas). Po ekskursijos laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje CHA-DA 3* arba kitame panašaus lygio viešbutyje.

4 diena. Kančanaburio provincija

Šią dieną kelsitės anksti. Išsiregistravimas iš viešbučio. Leisitės į nuostabią dviejų dienų kelionę į Kančanaburio provinciją. Tai - nuostabiai graži vieta, kur driekiasi amžinai žaliuojančios kalvos, taškosi kriokliai ir plyti nacionaliniai parkai. Pirmasis sustojimas – tradicinis tailandietiškas namas su mini kokosų ūkiu. Vėliau lankysitės Račaburio provincijoje bei žymiajame „plaukiojančiame turguje“ (Damnoen Saduak) iki šių dienų išlaikiusiame senovines prekybos medinėse valtyse tradicijas - tai yra bene didžiausias, spalvingiausias ir egzotiškiausias Tailando turgus. Taip pat tradiciniais laivais plauksite palei vynuogynus ir turėsite galimybę apžiūrėti tradicinius tailandietiškus namus. Kita stotelė - garsusis tiltas per Kwai upę, kur laikinai pasinersite į XX a. vidurį ir išsamiai sužinosite apie „Mirties kelio“ istoriją. Po to galėsite papietauti restorane po atviru dangumi, iš kurio atsiveria nuostabus vaizdas į tiltą. Po pietų vyksite į "Dramblio kaimą", kur asmeniškai susipažinsite su šiais nuostabiais gyvūnais. Galiausiai atvyksite į egzotišką viešbutį, esantį prie pat vandens, kur po įtemptos ir įspūdžių kupinos dienos galėsite paplaukioti vėsioje upėje. Nakvynė viešbutyje.

5 DIENA. Kančanaburio provincija – Pataja

Atsibusite auštant, nacionalinio parko apsuptyje, ramiai čiurlenant upei - kas galėtų būti maloniau, tiesa? Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių vyksite prie Kančanaburio provincijos pasididžiavimo - karštųjų versmių, žinomų dėl savo gydomųjų savybių. Po to - arbatų namelis su milžiniška arbatos kolekcija bei tradicinės tajų medicinos vaistinė, kur sužinosite apie naudingas žolelių savybes ir, jei norėsite, turėsite galimybę įsigyti tepalų, užpiltinių, sulčių (viskas iš natūralių produktų). Vėliau aplankysite Sajok nacionalinį parką ir suprasite, kad Kančanaburio provincija ne veltui vadinima „žaliaisiais Tailando plaučiais“. Čia grožėsitės tropinėmis džiunglėmis, sodriai žaliomis kalvomis, giliavandenėmis upėmis, triukšmingais kriokliais ir, svarbiausia, mėgausitės stebėtinai švariu oru. Visu šituo gėrėsitės plaukdami mediniu plaustu Kwai upe, tekančia per Sajok nacionalinį parką, o drąsiausi galės paplaukioti upėje su liemenėmis. Taip pat turėsite galimybę plaukti po kvapą gniaužiančiu kriokliu Sayok Yai. Po tokios aktyvios dienos - skanūs pietūs, kurie padės atgauti jėgas. O po pietų Jūsų lauks paskutinė turiningos kelionės stotelė - laukinių beždžionių šventykla, kurioje galėsite susipažinti su beždžionėmis ir jas pašerti. Galiausiai, išvykimas į Patają. Nakvynė viešbutyje JOMTIEN THANI 3* arba kitame panašaus lygio viešbutyje.

6 – 8 dienos. Pataja
Pusryčiai viešbutyje. Svečiuodamiesi Patajoje (6-ąją dieną) aplankysite "Didžiojo Budos kalną", apžvalgos aikštelę, iš kurios atsiveria viso miesto panorama, šventyklos kompleksą "Wat Yan", Kinijos šventyklos muziejų, vienuolių vaško figūras (čia pamatysite ir maždaug 100 metrų aukščio didžiausią pasaulyje Budos atvaizdą), gyvačių šou, brangakmenių gamyklą bei egzotinę gyvūnų odos parduotuvę. Laisvas laikas. Nakvynės viešbutyje JOMTIEN THANI 3* arba kitame panašaus lygio viešbutyje. Pageidaujantys pas gidą galės įsigyti papildomas ekskursijas.

9 diena. Pataja – Čango sala (Koh Chang)

Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į Čango salą (Koh Chang) (pervežimo trukmė apie 04:30 val. ir kelionė keltu apie 30 min.), apgyvendinimas viešbutyje, laisvas laikas paplūdimio poilsiui. Nakvynės viešbutyje CHAI CHET 4* arba kitame panašaus lygio viešbutyje.

Čango sala (Koh Chang) didžiuojasi balto smėlio paplūdimiais, koraliniais rifais, tropiniais miškais bei įspūdingais kriokliais. Tai - puiki vieta norintiems pabėgti nuo šurmulio ir dulkėtų miestų. Čia galėsite atsipalaiduoti, pamiršti laiką ir mėgautis visais paplūdimio teikiamais malonumais.

10 – 13 dienos. Čango sala (Koh Chang)
Pusryčiai. Poilsis Čango saloje (Koh Chang). Nakvynės viešbutyje CHAI CHET 4* arba kitame panašaus lygio viešbutyje.