Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Kruizas Talinas - Stokholmas - Talinas

Kruizas Talinas - Stokholmas - Talinas - kruizas Baltijos jūra tiems, kurie nori suderinti smagią kelionę jūra vienais gražiausių Tallink kompanijos laivais - Romantika bei Victoria ir pažintį su Švedijos sostine. Keltas iš Talino keltų uosto išplaukia kiekvieną dieną, populiariausias pasirinkimas yra vienos dienos kruizas, kurio metu viena diena praleidžiama Stokholme, dvi naktys - laive. Pateikiame detalią informaciją apie kajutes, lankytinas vietas Stokholme ir kitą į kruizą plaukiantiems aktualią informaciją. Galimi kiti ilgesni kruizų variantai, su nakvynėmis Stokholme viešbučiuose.


Lankytinos vietos Taline

TALINAS nenustoja stebinti lankytojus savo istoriniu žavesiu – pradedant viduramžių dvasia persmelktu senamiesčiu, kuris 1997metais metais buvo įtrauktas į UNESCO Pasaulio kultūros paveldo sąrašą, baigiant modernia verslo ir prekybos centrine miesto dalimi. Miesto pagrindinius lankytinus objektus paprasta ir lengva tyrinėti vaikščiojant pėsčiomis, kadangi Talinas nėra didelis ir išdėstytas labai kompaktiškai.

LANKYTINOS TALINO VIETOS

TALINO SENAMIESTIS – statytas 13-16a. yra vienas geriausiai išsilaikiusių iki šių dienų senamiesčių Europoje.

KOHTUOTSA APŽVALGOS AIKŠTELĖ – iš čia atsiveria nuostabūs panoraminiai Talino senamiesčio vaizdai. Vasaros metu dirba lauko kavinė.
Adresas: Kohtu 12, Talinas

ŠV. KOTRYNOS PASAŽAS - vienoje iš gražiausių Talino senamiesčio vietų mažose 15-17a. patalpose įsikūrę daugybė amatininkų dirbtuvių.
Adresas: Vene 12, Talinas

ROTUŠĖS AIKŠTĖ - senovėje čia vyko mugės, buvo vykdomos mirties bausmės, o šiomis dienomis čia puošiama Kalėdinė eglė, rengiama Kalėdinė mugė, vyksta įvairūs festivaliai, koncertai po atviru dangumi.
Adresas: Raekoja plats, Talinas

Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com