Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Kruizas Talinas - Stokholmas - Talinas

Kruizas Talinas - Stokholmas - Talinas - kruizas Baltijos jūra tiems, kurie nori suderinti smagią kelionę jūra vienais gražiausių Tallink kompanijos laivais - Romantika bei Victoria ir pažintį su Švedijos sostine. Keltas iš Talino keltų uosto išplaukia kiekvieną dieną, populiariausias pasirinkimas yra vienos dienos kruizas, kurio metu viena diena praleidžiama Stokholme, dvi naktys - laive. Pateikiame detalią informaciją apie kajutes, lankytinas vietas Stokholme ir kitą į kruizą plaukiantiems aktualią informaciją. Galimi kiti ilgesni kruizų variantai, su nakvynėmis Stokholme viešbučiuose.


Kajutės laive Baltic Queen

KAJUČIŲ APRAŠYMAI LAIVE BALTIC QUEEN (maršrutas Talinas - Stokholmas - Talinas)

EXECUTIVE SUITE KAJUTĖ
Kajutėje yra dvigulė lova, sofa ir poilsiui skirtos kėdės, LCD-TV, mini baras, šaldytuvas, drabužių spinta, tualetas, dušas ir plaukų džiovintuvas. Į kelionės kainą įskaičiuoti specialūs pusryčiai à la carte restorane, putojantis vynas, gaivinantys gėrimai ir vaisiai kajutėje. Kajutės yra 9 denyje.

SUITE KAJUTĖ
Kajutė su langu 1 - 2 asmenims. Kajutėje yra miegamasis su dvigule lova, atskiras kambarys su sofa ir poilsiui skirtos kėdės, LCD-TV, mini baras, šaldytuvas, drabužių spinta, tualetas, dušas ir plaukų fenas. Į kelionės kainą įskaičiuoti specialūs pusryčiai à la carte restorane, putojantis vynas, gaivinantys gėrimai ir vaisiai kajutėje. Kajutės yra 8 ir 9 deniuose.

DE LUXE KAJUTĖ
Kajutė su langu 1 - 2 asmenims. Kajutėje yra dvigulė lova, TV, mini baras, drabužių spinta, tualetas, dušas ir plaukų džiovintuvas. Į kelionės kainą įskaičiuoti specialūs pusryčiai à la carte restorane, putojantis vynas, gaivinantys gėrimai ir vaisiai kajutėje. Kajutės yra 8 ir 9 deniuose.

ŠEIMOS KAJUTĖ
Kajutė su langu 4 - 8 asmenims. Kajutėje yra du kambariai. Kajutę galima rezervuoti tik šeimai su vaikais, kurioje mažiausiai yra 2 vaikai. Kajutėje yra LCD-TV, drabužių spinta, tualetas ir dušas. Kajutės yra 5 denyje.

A PREMIUM KAJUTĖ
Kajutė su langu 1 - 2 asmenims. Kajutėje yra dvigulė lova, LCD-TV, drabužių spinta, tualetas ir dušas. Kajutės yra 5, 8 ir 9 denyje.

A KLASĖS KAJUTĖ
Kajutė su langu 1 - 4 asmenims. Kajutėje yra LCD-TV, drabužių spinta, tualetas ir dušas. Kajutės yra 5, 8 ir 9 deniuose.

B KLASĖS KAJUTĖ
Kajutė be lango 1 - 4 asmenims. Kajutėje yra LCD-TV, drabužių spinta, tualetas ir dušas. Kajutės yra 5, 8 ir 9 deniuose.

Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com