Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Kruizas Ryga - Stokholmas - Ryga

Kruizas Ryga - Stokholmas - Ryga - populiariausias kruizas Baltijos jūra, į kurį galima plaukti ištisus metus. Keltai iš Rygos keltų uosto išplaukia kiekvieną dieną, populiariausias pasirinkimas yra vienos dienos kruizas, kurio metu viena diena praleidžiama Stokholme, dvi naktys - laive. Pateikiame detalią informaciją apie kajutes, lankytinas vietas Stokholme ir kitą į kruizą plaukiantiems aktualią informaciją. Galimi kiti ilgesni kruizų variantai, su nakvynėmis Stokholme viešbučiuose.

Svarbi informacija apie kruizą

Išsami informacija, kuri bus naudinga, jei į kruizą plaukiate pirmą kartą ar turite kitų klausimų. 

Bendra informacija:
 • Visi bilietuose nurodyti laikai yra vietos laikai (Švedijoje laikrodžio rodyklės rodo viena valanda mažiau negu Latvijoje. Lietuvos ir Latvijos laikas tas pats).
 • Registracija į keltą prasideda 2valandos ir baigiasi 30 min. iki kelto išplaukimo. Stokholme į keltą rekomenduojame grįžti ne vėliau kaip 30min. iki kelto išplaukimo.
 • Viso kruizo metu gyvensite toje pačioje kajutėje, daiktus ir rūbus galite palikti joje.
 • Išeidami iš kelto būtinai pasiimkite su savimi įsėdimo korteles ir asmens dokumentus.
 • Jei plaukiate į kruizą žiemos metu, rekomenduojame pasiimti lengvesnę avalynę. Kadangi plaukiate pramogai, norėsite pašokti, o kelte yra šilta, su lengva avalyne bus patogiau. Naujametinio kruizo metu rekomenduojame pasiimti ir dailesnių rūbų vakarienei.
Atvykimas į Rygos keltų uostą (adresas Eksporta iela 3A, Riga)
 • Maršrutiniais autobusais Lietuva-Ryga-Lietuva. Nuo Rygos autobusų stoties uostą pasieksite tramvajais arba, jei turite laiko, užtruksite apie 30min. pėščiomis.
 • Automobiliu (GPS koordinatės Lat: N 56 57.32' ; Lon: E 24 5.40'). Automobilį galite pastatyti uosto aikštelėje, kaina 12eur/24val. arba šalia esančiose miesto aikštelėse.
Registracija į keltą
 • Keliaujantiems be automobilio registracija prasideda 2val. ir baigiasi 30min. iki kelto išplaukimo. Registracija vyksta pirmame uosto aukšte, jos metu pateikite savo užsakymo numerį arba spausdintą rezervacijos patvirtinimą su asmens dokumentais ir gausite įsėdimo korteles (jos yra ir raktai nuo Jūsų kajutės ir maitinimo nuponai) bei sužinosite kajutės numerį. Į keltą pateksite iš antro uosto aukšto.
Kajutės
 • Jūsų įsėdimo kortelės yra raktai nuo Jūsų kajutės. Kartais nutinka taip, kad kortelės išsimagnetina, tokiu atveju kreipkitės į kelto informaciją, Jūsų kortelė bus pakeista. 
 • Visose kajutėse rasite dvi arba keturias lovas, dušo kabiną, patalynę, rankšluosčius ir skystą muilą. Aukštesnės kategorijos kajutėse (De Luxe, Suite ir Junior Suite) rasite putojančio vyno butelį, vaisius, gaivinančius gėrimus, taip pat į šių kategorijų kajučių kainą yra įskaičiuoti pusryčiai a la carte restorane).
 • Visose kajutėse vienas vaikas iki 11 metų gali plaukti nemokamai (be atskiros lovos). Tarkime, jei kajutė yra dvivietė, joje gali plaukti du suaugę asmenys ir vienas vaikas iki 11 metų. 
Kelte
 • Kelte pramogos yra nemokamos (koncertai, karaoke baras, pramoginė programa). Papildomai mokama už maitinimą, sauną, ekskursijas Stokholme ar bilietus į muziejus.
Stokholme
 • Atplaukus į Stokholmą, jo centrą ir lankytinas vietas galite pasiekti miesto autobusu (kai nusileisite uosto laiptais, aikštelę rasite kairėje pusėje už kelių šimtų metrų). Bilietus į autobusą galite nusipirkti pačiame kelte informacijoje arba autobuse (turėkite švediškų kronų monetų, nes bilietai yra parduodami tik aparate, vairuotojas bilietų neparduoda). Pėščiomis Stokholmo centrą nuo keltų uosto pasieksite per 30-40minučių. Turite laisvą laiką Stokholme, o į keltą turite grįžti iki jo išplaukimo (rekomenduojame ne vėliau kaip 30 minučių iki išplaukimo). Jokių patikrų nėra nei atplaukus į Stokholmą, nei išplaukiant, užtenka parodyti įsėdimo korteles.
Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com