Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Kruizas Ryga - Stokholmas - Ryga

Kruizas Ryga - Stokholmas - Ryga - populiariausias kruizas Baltijos jūra, į kurį galima plaukti ištisus metus. Keltai iš Rygos keltų uosto išplaukia kiekvieną dieną, populiariausias pasirinkimas yra vienos dienos kruizas, kurio metu viena diena praleidžiama Stokholme, dvi naktys - laive. Pateikiame detalią informaciją apie kajutes, lankytinas vietas Stokholme ir kitą į kruizą plaukiantiems aktualią informaciją. Galimi kiti ilgesni kruizų variantai, su nakvynėmis Stokholme viešbučiuose.

Lankytinos vietos Rygoje

RYGA – šiuolaikiškas modernus miestas, turintis daugiau negu 800metų palikimą – gotikines bažnyčias, viduramžius menančius senamiesčio pastatus, jaukų senamiestį ir didžiausio gurmano skonį patenkinsiančius restoranus. Prieš kelionę laivu į Stokholmą ar po kruizo, būtinai aplankykite Rygos senamiestį ar susiplanuokite gražią savaitgalio dieną (autobusu čia atvyksite vos per keturias valandas, o savo transportu dar greičiau) Latvijos sostinėje. 

LANKYTINOS RYGOS VIETOS

RYGOS SENAMIESTIS – 1997 metais buvo įtrauktas į UNESCO Pasaulio kultūros paveldo sąrašą.  Senamiesčio pastatų architektūra atspindi įvairiausius periodus – Romantizmą, Gotiką, Baroką, Klacisizmą ir Modernizmą. Rekomenduojame aplankyti Rygos Katedrą ir Šv. Petro bažnyčią, kuri siūlo pasigrožėti miesto panorama nuo 72m aukščio apžvalgos bokšto. 

LAISVĖS PAMINKLAS – 42,7 metrų aukščio paminklas simbolizuoja tautos vienybę ir laisvę. 

KRONVALDA PARKAS – 11,42hektaro teritoriją užimantis ir  antras pagal augalų gausą parkas Rygoje. Parko teritorija teka Rygos miesto kanalas, vasaros metu kuriuo galima paplaukioti valtimis ar vandens dviračiais. Tai puiki vieta pasivaikščiojimui ar aktyviam poilsiui su vaikais. 
Parkas yra visai šalia Rygos keltų uosto, tad jei plaukiate kruizą į Stokholmą – jį aplankyti bus labai patogu.
Rygos Kupolo katedros  aikštė -  didžiausia Rygos senamiesčio aikštė kviečianti tiek turistus, tiek vietinius gyventojus čia susitikti ir praleisti laiką. Katedroje  - Liuteronų bažnyčia.
Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com