Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Kruizas Ryga - Stokholmas - Ryga

Kruizas Ryga - Stokholmas - Ryga - populiariausias kruizas Baltijos jūra, į kurį galima plaukti ištisus metus. Keltai iš Rygos keltų uosto išplaukia kiekvieną dieną, populiariausias pasirinkimas yra vienos dienos kruizas, kurio metu viena diena praleidžiama Stokholme, dvi naktys - laive. Pateikiame detalią informaciją apie kajutes, lankytinas vietas Stokholme ir kitą į kruizą plaukiantiems aktualią informaciją. Galimi kiti ilgesni kruizų variantai, su nakvynėmis Stokholme viešbučiuose.

Kajutės laive Romantika

KAJUČIŲ APRAŠYMAI LAIVE ROMANTIKA (maršrutas Ryga - Stokholmas - Ryga)
 
SUITE KATEGORIJOS KAJUTĖ. Kajutė su langu 1-2 asmenims (29,8m²). Kajutėje nemokamai gali plaukti vienas vaikas iki 5m. amžiaus. Kajutėje yra kambarys su dvigule lova, spinta, tualetas, dušas, rankšluoščiai ir patalynė. Į kajutės kainą visiems asmenims įskaičiuoti specialūs pusryčiai à la carte restorane (vertė 16,50eur/asm.), gaivieji gėrimai. Kajutės yra 8 ir 9 denyje. 
 
 
 
DE LUXE KATEGORIJOS KAJUTĖ. Kajutė su langu 1-2 asmenims (14m²). Kajutėje nemokamai gali plaukti vienas vaikas iki 5m. amžiaus.Kajutėje nemokamai gali plaukti vienas vaikas iki 11m. amžiaus. Kajutėje yra kambarys su dvigule lova, spinta, tualetas, dušas, rankšluoščiai ir patalynė. Į kajutės kainą visiems asmenims įskaičiuoti specialūs pusryčiai à la carte restorane (vertė 16,50eur/asm.), gaivieji gėrimai. Kajutės yra 8 ir 9 denyje. 
 

 

 
A KATEGORIJOS KAJUTĖ. Kajutė su langu 1-4 asmenims (9m²). Kajutėje yra dvi miegamosios vietos viršuje ir dvi apačioje, spinta, tualetas, dušas, rankšluoščiai ir patalynė.Kajutės yra 5 denyje. Kajutėje nemokamai gali plaukti vienas vaikas iki 11m. amžiaus (be atskiros lovos).
 


B KATEGORIJOS KAJUTĖ.  Kajutė be lango 1-4 asmenims (8m²). Kajutėje yra dvi miegamosios vietos viršuje ir dvi apačioje, spinta, tualetas, dušas, rankšluoščiai ir patalynė.Kajutės yra 5, 8 ir 9 deniuose. Kajutėje nemokamai gali plaukti vienas vaikas iki 11m. amžiaus (be atskiros lovos).
 

 

Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com