Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Kruizas Ryga - Stokholmas - Ryga

Kruizas Ryga - Stokholmas - Ryga - populiariausias kruizas Baltijos jūra, į kurį galima plaukti ištisus metus. Keltai iš Rygos keltų uosto išplaukia kiekvieną dieną, populiariausias pasirinkimas yra vienos dienos kruizas, kurio metu viena diena praleidžiama Stokholme, dvi naktys - laive. Pateikiame detalią informaciją apie kajutes, lankytinas vietas Stokholme ir kitą į kruizą plaukiantiems aktualią informaciją. Galimi kiti ilgesni kruizų variantai, su nakvynėmis Stokholme viešbučiuose.

Kajutės laive Isabelle

KELIAUJANTIEMS SU VAIKAIS. Visose kelto Isabelle kajutėse vienas vaikas iki 11metų gali būti apgyvendinamas nemokamai (be atskiros miegamos vietos kajutėje). Jei keliaujate su kūdikiais iki 2metų amžiaus, teiraukitės agentūroje, užsakysime kūdikių loveles (lovelės nemokamos).

SUITE KATEGORIJOS KAJUTĖ. Kajutė su langu 1-2 asmenims (34m²). Kajutėje nemokamai gali plaukti vienas vaikas iki 11m. amžiaus. Kajutėje yra kambarys su dvigule lova, TV, mini baras, spinta, tualetas, dušas, plaukų fenas, rankšluoščiai ir patalynė. Į kajutės kainą visiems asmenims įskaičiuoti specialūs pusryčiai à la carte restorane (vertė 16,50eur/asm.), putojantis vynas, gaivieji gėrimai, vanduo ir vaisiai kajutėje. Kajutės yra 9 denyje. 

 

JUNIOR SUITE KATEGORIJOS KAJUTĖ. Kajutė su langu 1-2 asmenims (16m²). Kajutėje nemokamai gali plaukti vienas vaikas iki 11m. amžiaus. Kajutėje yra dvivietė lova, TV, šaldytuvas, mini baras, šaldytuvas, plaukų fenas, rankšluoščiai ir patalynė. Į kajutės kainą visiems asmenims įskaičiuoti specialūs pusryčiai à la carte restorane (vertė 16,50eur/asm.), putojantis vynas, gaivieji gėrimai, vanduo ir vaisiai kajutėje. 

 

DE LUXE KATEGORIJOS KAJUTĖ. Kajutė su langu 1-2 asmenims (11.3m²). Kajutėje nemokamai gali plaukti vienas vaikas iki 11m. amžiaus. Kajutėje yra dvigulė lova, TV, spinta, tualetas, dušas, plaukų fenas, rankšluoščiai ir patalynė.  Į kajutės kainą visiems asmenims įskaičiuoti specialūs pusryčiai à la carte restorane (vertė 16,50eur/asm.), putojantis vynas, gaivieji gėrimai, vanduo ir vaisiai kajutėje. Kajutės yra 9 denyje. 

 

A KATEGORIJOS KAJUTĖ. Kajutė su langu 1-4 asmenims (9m²). Kajutėje yra dvi miegamosios vietos viršuje ir dvi apačioje, spinta, tualetas, dušas, rankšluoščiai ir patalynė.    Kajutės yra 5 ir 6 deniuose. Kajutėje nemokamai gali plaukti vienas vaikas iki 11m. amžiaus (be atskiros lovos).

 

B KATEGORIJOS KAJUTĖ.  Kajutė be lango 1-4 asmenims (8.4m²). Kajutėje yra dvi miegamosios vietos viršuje ir dvi apačioje, spinta, tualetas, dušas, rankšluoščiai ir patalynė.   Kajutės yra 5, 6 ir 9 deniuose. Kajutėje nemokamai gali plaukti vienas vaikas iki 11m. amžiaus (be atskiros lovos).

 

B2 KATEGORIJOS KAJUTĖ.  Kajutė be lango 1-2 asmenims (7m²). Kajutėje yra dvi miegamosios vietos, spinta, tualetas, dušas, rankšluoščiai ir patalynė. Kajutės yra 5, 6 ir 9 deniuose. Kajutėje nemokamai gali plaukti vienas vaikas iki 11m. amžiaus.

 

C KATEGORIJOS KAJUTĖ . Kajutė be lango 1 - 4 asmenims (8.4m²). Kajutėje yra dvi miegamosios vietos viršuje ir dvi apačioje, dušas ir tualetas, rankšluoščiai, patalynė.  Kajutės yra 2 denyje (laivo apačioje po automobilių deniu). Kajutėje nemokamai gali plaukti vienas vaikas iki 11m. amžiaus (be atskiros lovos). C kategorijos kajutėse patariame plaukti tik tokiu atveju, jei labai taupote pinigus (ypatingai žiemos metu). Kajutės yra apatiniuose kelto deniuose, gali girdėtis laivo įrengimų triukšmas.

 

  • SPECIALIOS KAJUTĖS. Kajutė asmenims su judėjimo negalia (A arba B kategorijos). A klasės kajutė su langu 1 - 4 asmenims, 14m². B klasės kajutė be lango 1 – 4 asmenims. Kajutės skirtos keleiviams turintiems judėjimo negalią. Kajutės yra 5 denyje.
  • SPECIALIOS KAJUTĖS. Kajutės alergiškiems asmenims (A arba B kategorijos).  A klasės kajutė su langu 1 - 4 asmenims, 8.4m². B klasės kajutė be lango 1 – 4 asmenims, 8.4m². Kajutėse nėra alergiją sukeliančių medžiagų. Kajutės yra 5 denyje.       
  • SPECIALIOS KAJUTĖS. Kajutės keleiviams su naminiais gyvūnais (A arba B kategorijos)  A klasės kajutė su langu 1 - 4 asmenims, 8m². B klasės kajutė be lango 1 – 4 asmenims, 8m². Kajutės skirtos keleiviams keliaujantiems su naminiais gyvūnais.  Kajutės yra 5 denyje.
Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com