Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Kruizas Ryga - Stokholmas - Ryga

Kruizas Ryga - Stokholmas - Ryga - populiariausias kruizas Baltijos jūra, į kurį galima plaukti ištisus metus. Keltai iš Rygos keltų uosto išplaukia kiekvieną dieną, populiariausias pasirinkimas yra vienos dienos kruizas, kurio metu viena diena praleidžiama Stokholme, dvi naktys - laive. Pateikiame detalią informaciją apie kajutes, lankytinas vietas Stokholme ir kitą į kruizą plaukiantiems aktualią informaciją. Galimi kiti ilgesni kruizų variantai, su nakvynėmis Stokholme viešbučiuose.

Ekskursija po Stokholmą

Užsakome 3 val. trukmės ekskursiją Stokholmo mieste su rusakalbiu gidu (2val. autobusu ir 1val. pėsčiomis po senamiestį).  Ekskursija vyksta kiekvieną dieną, autobusas su nuoroda autobuso lange: "Обзорная экскурсия по Стокгольму Tallink/Silja Line" (TALLINK SIGHTSEEING) lauks Stokholmo keltų uoste, ekskursija baigsis Stokhomo senamiestyje. Jai pasibaigus turėsite likusį laisvą laiką mieste, į keltą privalote grįtži ne vėliau kaip pusvalandis iki kelto išplaukimo.
Ekskursijos metu pamatysite miesto centrą ir senamiestį, ambasadų rajoną, pasimėgausite iš Fjällgatan atsiveriančia įspūdinga miesto panorama, o profesionalus gidas papasakos daug įdomių dalykų tiek apie miesto istoriją, tiek apie šiuolaikinių švedų kasdienybę.
Tikrai rekomenduojame, teko vykti ne kartą ir kiekvieną kartą likdavome nustebinti gidų prefesionalumu!
 
Ekskursijos kaina:
Suaugusiesiems ir jaunimui nuo 12 metų – 20,00 Eur
6–11 metų vaikams – 11,00 Eur
Vaikams iki 5 metų – nemokamai.
 
Pirmadieniais
Ekskursijos pradžia – 11val. (keltas atplaukia 10:30val). Patogus autobusas paims jus Värtahamnen keltų uoste. Po 2 valandų kelionės autobusu, ekskursija tęsis senamiestyje (1 val.), kur ji ir pasibaigs. Ekskursijos pabaiga 14val. Nurodytas vietos (Švedijos) laikas. 
Antradieniais - sekmadieniais
Ekskursijos pradžia – 11val. (keltas atplaukia 10:30val). Patogus autobusas paims Jus Värtahamnen keltų uoste. Po 2 valandų kelionės autobusu, ekskursija tęsis  senamiestyje ir Livrustkammereno karališkųjų brangenybių muziejuje (1 val.), kur ji ir pasibaigs. Ekskursijos pabaiga 14val. Nurodytas vietos (Švedijos) laikas.
 
Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com