Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Kruizas Talinas - Helsinkis - Talinas (Eckero Line)

Vienos dienos kruizas į Helsinkį su Eckero Line kompanija - puiki galimybė labai pigiai aplankyti Suomijos sostinę. Keltu plaukiama iš Talino į Helsinkį ir atgal tą pačią dieną, Helsinkyje praleidžiamas laikas nuo pietų iki pat vakaro. Į Taliną grįžtama vėlai, pageidaujantiems, galima užsakyti nakvynę kelte kajutėse. Galimi išplaukimai tris kartus savaitėje - trečiadieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais. 


Lankytinos vietos Taline

TALINAS nenustoja stebinti lankytojus savo istoriniu žavesiu – pradedant viduramžių dvasia persmelktu senamiesčiu, kuris 1997metais metais buvo įtrauktas į UNESCO Pasaulio kultūros paveldo sąrašą, baigiant modernia verslo ir prekybos centrine miesto dalimi. Miesto pagrindinius lankytinus objektus paprasta ir lengva tyrinėti vaikščiojant pėsčiomis, kadangi Talinas nėra didelis ir išdėstytas labai kompaktiškai.

LANKYTINOS TALINO VIETOS

TALINO SENAMIESTIS – statytas 13-16a. yra vienas geriausiai išsilaikiusių iki šių dienų senamiesčių Europoje.

KOHTUOTSA APŽVALGOS AIKŠTELĖ – iš čia atsiveria nuostabūs panoraminiai Talino senamiesčio vaizdai. Vasaros metu dirba lauko kavinė.
Adresas: Kohtu 12, Talinas

ŠV. KOTRYNOS PASAŽAS - vienoje iš gražiausių Talino senamiesčio vietų mažose 15-17a. patalpose įsikūrę daugybė amatininkų dirbtuvių.
Adresas: Vene 12, Talinas

ROTUŠĖS AIKŠTĖ - senovėje čia vyko mugės, buvo vykdomos mirties bausmės, o šiomis dienomis čia puošiama Kalėdinė eglė, rengiama Kalėdinė mugė, vyksta įvairūs festivaliai, koncertai po atviru dangumi.
Adresas: Raekoja plats, Talinas

Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com