Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Kruizas Talinas - Helsinkis - Talinas (Eckero Line)

Vienos dienos kruizas į Helsinkį su Eckero Line kompanija - puiki galimybė labai pigiai aplankyti Suomijos sostinę. Keltu plaukiama iš Talino į Helsinkį ir atgal tą pačią dieną, Helsinkyje praleidžiamas laikas nuo pietų iki pat vakaro. Į Taliną grįžtama vėlai, pageidaujantiems, galima užsakyti nakvynę kelte kajutėse. Galimi išplaukimai tris kartus savaitėje - trečiadieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais. 


Lankytinos vietos Helsinkyje

HELSINKIS - vienos dienos vizito pirmai pažinčiai su miestu tikrai užteks – jei atplauktėte laivu, keltų uostai yra patogioje miesto vietoje, čia pat centrinė miesto aikštė, kiek paėjus - įžymioji granito uoloje iškalta Tempeliaukio bažnyčia. O jei keliaujate su vaikais, būtinai aplankykite Helsinkio priemiestyje esantį vieną įdomiausių pasaulyje mokslo populiarinimo muziejų "Heureka“.

LANKYTINOS VIETOS HELSINKYJE

HELSINKIO KATEDRA – ši įspūdinga evangelikų liuteronų katedra yra viena mėgstamiausių turistų lankytinų vietų. Nusifotografuokite, pasėdėkite ant katedros laiptų ir tęskite savo kelionę!
Adresas: Unionsgatan 29, 00170 Helsinkis, Suomija

TEMPPELIAUKIO BAŽNYČIA – neabejotinai viena įspūdingiausių lankytinų vietų Helsinkyje. Bažnyčia yra iškalta granito oloje, pasižymi puikia akustika, čia dažnai vyksta tuoktuvių ceremonijos. Būtinai rekomenduojame aplankyti!
Adresas: Lutherinkatu 3, 00100 Helsinkis, Suomija

Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com