Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Kruizas Talinas - Visbis (Gotlandas) - Talinas

Kruizas Talinas - Visbis (Gotlando sala) - Talinas - puikus pasirinkimas Jūsų vasaros kelionei. Renovuotas laivas Silja Europa kiekvienam siūko neribotas pramogų galimybes: kelte yra 5 restoranai, 2 barai ir naktiniai klubai, grožio salonas, sauna ir 4 parduotuvės, taip pat šeimoms ir vaikams skirtas specialus vaikų žaidimų kambarys. Šią vasarą siūlomos šešios kruizinės kelionės į Gotlando salą, kurios kerinčio grožio gamta sužavės - pasivaikščiokite po nuostabų viduramžių miestą, pasirinkite ekskursiją kartu su gidu po Visbį ar gražiąją Faro salą arba praleiskite dieną linksmybių ir juoko sūkuryje Pepės Ilgakojinės pramogų parke.

 


Lankytinos Visbio vietos

SENAMIESTIS. Gotlando salos sostinė Visbis, pastatytas XIIIa., priklauso UNESCO kultūros paveldui dėl gynybinės 3,6km ilgio sienos. MIki šių dienų meiste išliko dvylikos viduramžių bažnyčių griuvėsiai ir daugybė istorinių pastatų.

MIESTO GYNYBINĖ SIENA. Miesto siena, juosianti visą Visbio senamiestį, yra geriausiai išsilaikiusi viduramžių siena Šiaurės Europoje. Siekiant apsaugoti miestą nuo priešų ir sukilėlių atakų, 1288 m. buvo pradėtos jos statybos. Sienos ilgis – 3,6 km. Pradžioje ją sudarė 29 bokštai, iš kurių 27 yra išlikę iki šių dienų. Pavyzdžiui, Parako bokštas, pastatytas apie 1100 m., arba Skaisčiųjų mergelių bokštas, kuris saugojo miestą iš jūros pusės.

GOTLANDO MUZIEJUS - salos muziejų centras, apima daugybę muziejų ir apžvalgos vietų. Jame yra šimtai archeologinių radinių iš vikingų laikų, akmens amžiaus ir viduramžių. Vaikams įkurtas šiuolaikinio mokslo centras Fenomenalen, kuriame vaikai gali dalyvauti pramoginėse mokymų programose, išbandyti įvairius išradimus.

KATEDRA. Šv. Marijos katedra - trečias seniausias statinys Visbyje - yra pagrindinė Švedijos bažnyčia, taip pat vienintelė išlikusi viduramžių katedra Gotlando saloje.

VISBIO BOTANIKOS SODAS įkurtas daugiau negu prieš 150 metų, yra labai jaukus, nors ir nedidelis. Sodas yra šalia Visbio paplūdimio, jį nuo vėtrų ir Baltijos sūriųjų jūros vandenų saugo miesto siena.

ADELSGATANO GATVĖ yra pagrindinė prekybininkų vieta, su daug vietinių amatininkų parduotuvėlių ir kavinukių. 

Kruizas Talinas - Visbis (Gotlandas) - Talinas

Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com