Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Kruizas Talinas - Visbis (Gotlandas) - Talinas

Kruizas Talinas - Visbis (Gotlando sala) - Talinas - puikus pasirinkimas Jūsų vasaros kelionei. Renovuotas laivas Silja Europa kiekvienam siūko neribotas pramogų galimybes: kelte yra 5 restoranai, 2 barai ir naktiniai klubai, grožio salonas, sauna ir 4 parduotuvės, taip pat šeimoms ir vaikams skirtas specialus vaikų žaidimų kambarys. Šią vasarą siūlomos šešios kruizinės kelionės į Gotlando salą, kurios kerinčio grožio gamta sužavės - pasivaikščiokite po nuostabų viduramžių miestą, pasirinkite ekskursiją kartu su gidu po Visbį ar gražiąją Faro salą arba praleiskite dieną linksmybių ir juoko sūkuryje Pepės Ilgakojinės pramogų parke.

 


Kajutės laive Silja Europa

DE LUXE KATEGORIJOS KAJUTĖ. Kajutė su vaizdu į jūrą 1 - 2 asmenims. Kajutėje yra dvigulė lova (lovą galima atskirti), TV, min baras, drabužių kambarys, tualetas, dušas ir plaukų fenas. Į kelionės kainą įskaičiuoti specialūs pusryčiai restorane, putojantis vynas ir gaivieji gėrimai kajutėje. Kajutės yra 11 denyje.

ŠEIMYNINĖ KAJUTĖ. Kajutė su langu 5 - 6 asmenims. Kajutę galima rezervuoti tik šeimai su vaikais - mažiausiai du suaugę ir nuo dviejų iki keturių vaikų. Kajutėje yra TV, drabužių spinta, tualetas, dušas ir plaukų fenas. Kajutės yra 5 denyje.

A KATEGORIJOS KAJUTĖ. Kajutė su langu 1 - 4 asmenims. Dvivietėje A kategorijos kajutėje yra dvi lovos. Keturvietėje A kategorijos kajutėje yra dvi apatinės ir dvi viršutinės lovos. Kajutėje yra TV, drabužių spinta, tualetas, dušas ir plaukų fenas. Kajutės yra 5, 9 ir 10 denyje.

B KATEGORIJOS KAJUTĖ. Kajutė be lango 3 - 4 asmenims. Kajutėje 4 asmenims yra dvi apatinės ir dvi viršutinės lovos. Kajutėje yra TV, drabužių spinta, tualetas, dušas ir plaukų fenas. Kajutės yra 5, 9, 10 ir 11 denyje.

B2 KATEGORIJOS KAJUTĖ. Kajutė be lango 1 - 2 asmenims. Kajutėje yra dvi lovos. Kajutėje yra drabužių spinta, tualetas, dušas ir plaukų fenas. Kajutės yra 5, 9, 10 ir 11 denyje.

C KATEGORIJOS KAJUTĖ. Kajutė be lango 1-4 asmenims. Kajutėtėje yra dvi apatinės ir dvi viršutinės lovos. Kajutėje yra drabužių spinta, tualetas ir dušas. Kajutės yra 2 denyje.

Kruizas Talinas - Visbis (Gotlandas) - Talinas

Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com