Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Kruizas Talinas - Visbis (Gotlandas) - Talinas

Kruizas Talinas - Visbis (Gotlando sala) - Talinas - puikus pasirinkimas Jūsų vasaros kelionei. Renovuotas laivas Silja Europa kiekvienam siūko neribotas pramogų galimybes: kelte yra 5 restoranai, 2 barai ir naktiniai klubai, grožio salonas, sauna ir 4 parduotuvės, taip pat šeimoms ir vaikams skirtas specialus vaikų žaidimų kambarys. Šią vasarą siūlomos šešios kruizinės kelionės į Gotlando salą, kurios kerinčio grožio gamta sužavės - pasivaikščiokite po nuostabų viduramžių miestą, pasirinkite ekskursiją kartu su gidu po Visbį ar gražiąją Faro salą arba praleiskite dieną linksmybių ir juoko sūkuryje Pepės Ilgakojinės pramogų parke.

 


Ekskursijos ir kainos

APŽVALGINĖ EKSKURSIJA PO VISBĮ (anglų kalba)
Trukmė: apie 3val. 
Kaina: 28Eur suaugusiems, 17Eur (vaikams 3-16m.), vaikams iki 3m. – nemokamai (reikalinga rezervacija).

Ekskursija autobusu. Aplankomas „senasis uostas” - Almedalenas, Visbio miesto siena ir jos bokštai, 1855m. įkurtas botanikos sodas. Pasivaikščiosite viduramžių mieste, aplankysite 11a. pastatytą Šv. Marijos katedrą ir vėl grįšite į Almedaleną, kur lauks autobusas. Ekskursiją tęsite pietinėje Visbio dalyje. Grįžimas į keltų uostą.


EKSURSIJA Į FARO SALĄ (anglų kalba). Įskaičiuoti pietūs!

Trukmė: apie 6val. 
Kaina: 59Eur suaugusiems, 36Eur (vaikams 3-16m.), vaikams iki 5m. – nemokamai (reikalinga rezervacija).

Autobusas nuveš Jus į “senąjį uostą” Almedaleną. Šiauriausiame Gotlando kaime, Fårösund, mažu automobiliniu keltu maždaug per 10 minučių kartu su autobusu persikelsite į mažą Fårö salą. Fårö yra moreninių lygumų sala, apaugusi retais pušynais. Didžiąją salos dalį sudaro pelkėtos vietos, mažai dirbamos žemės. Saloje yra ypatinga smėlio zona, Ullahau. Digerhuvud ir Langhammars vietovėse galima pamatyti klintinius darinius, vėjo ir oro suformuotus iš klintinio akmens ir išlikusius kaip natūralios skulptūros. Fårö yra įžymaus Švedijos režisieriaus Ingmaro Bergmano gimtinė, kur režisierius pastatė keletą filmų.

EKSKUSIJA Į KNEIPPBYN PARKĄ
Išvykimas iš uosto – 11 val.
Kaina: 44Eur (asmenims nuo 3m.), vaikams iki 2m. – nemokamai (reikalinga rezervacija).

Pepės Ilgakojinės atrakcionų parke yra 50 įvairių atrakcionų, tokių kaip originalus Villekulla namas, kalneliai, motoskraidyklė, karuselės, o vandens parke - čiuožyklos ir šildomi baseinai. Į ekskursijos kainą įeina pervežimas iš uosto į parką ir atgal bei įėjimo bilieto kaina. Autobuso grįžimas iš Kneippbyn po pietų, pradedant nuo 15 val. 

SVARBU: Ekskursijų programa gali keistis!

Kruizas Talinas - Visbis (Gotlandas) - Talinas

Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com