Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Liepoja - Travemunde


Uostų adresai ir žemėlapiai

LIEPOJOJE:
Brīvostas iela 14a, LV-3405, Liepoja, Latvija
GPS koordinatės: 56.5292309, 20.9984457
 
Kaip nuvykti į Liepojos keltų uostą:
  • Automobiliu: jei keliaujate iš Rygos  (Greitkelis A9) tuomet keliaukite tiesiai ir sekite ženklus "Osta" iki kol pasieksite kelio sankryžą, kurioje matysite ženklą "Brivosta". Tuomet pasukite į kairę ir likite pagrindiniame kelį. Po to kai pervažiuosite geležinkelį, pasukite kairėn norėdami pasiekti Liepoja keltų terminalą. 
  • Autobusu: Jeigu atvykote į Liepoją autobusu iki keltų terminalo galite eiti pėsčiomis, tačiau užtruksite apie 30min.  Atvykus į autobusų stotį pereikite tiltą „Pedestrian“ ir eikite tolyn „Meza“ gatve kol pasieksite „Silku“ gatvės sankryžą. Eikite „Silku“ gatve iki pabaigos, tuomet pasieksite „Brivostas“ gatvę, pereikite geležinklelį ir sukite į kairę – taip pasieksite keltų terminalą. Iki uosto važiuoja 10 ir 11 autobusai, išlipti reikia stotelėje pavadinimu „Silku Street“.
TRAVEMUNDE:
Skandinavienkai, Zum Hafenplatz 1, DE-23570, Lübeck-Travemünde, Vokietija
GPS koordinatės: 53.940401,10.852922
 
Kaip nuvykti į Travemundės keltų uostą:
  • Automobiliu: rinkitės kelią A1, sekite nuorodas „Lubeck-Travemunde Skandinavienkai“. 
  • Autobusu: rinkitės traukinį Deutsche Bahn AG Lubeck iš Skandinavienkai geležinkelio stoties į „Lubeck-Travemunde Skandinavienskai“, tuomet iš ten rinkitės autobusą nr. 30, 31 arba 40, jie jus nuveš tiesiai į sustojimą, esantį prie keltų terminalo.
 
 
Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com