Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Klaipėda - Kylis

Patogiausias maršrutas pasiekti Vokietiją keltais yra Klaipėda – Kylis, keltai plaukia septynis kartus per savaitę. 


Svarbi informacija prieš užsakant bilietus

SVARBI INFORMACIJA PRIEŠ UŽSAKANT KELTŲ BILIETUS KLAIPĖDA - KYLIS
 
KAINOS:
  • Kuo anksčiau užsakote, tuo didesnė tikimybė sutaupyti, kadangi Klaipėda - Kylis maršruto kainos nėra fiksuotos, kuo daugiau vietų laive išpirkta, tuo didesnė bilieto kaina. Lengvojo automobilio kaina prasideda nuo 64eur, o sėdimos vietos kaina asmeniui prasideda nuo 18eur/asm. (papildomai mokami kuro mokesčiai – po 5eur/asm. ir 5eur/automobiliui). 
  • Kai plaukia šeima su vaikais ir užsakoma visa kajutė, jai yra taikoma 20proc. šeimyninė nuolaida.
 
KAJUTĖS:
  • Linijoje Klaipėda – Kylis yra galimybė užsisakyti sėdimas vietas.
  • Jei užsisakote visą kajutę ir plaukiate 3 asmenys – svetimų keleivių joje nebus.
  • Jei užsisakote atskirą vietą kajutėje – plauksite su svetimais keleiviais. Skirtingų lyčių asmenims nėra skiriama ta pati kajutė (jei plaukiate vyras ir moteris bei perkate atskiras vietas kajutėse, vyras plauks vienoje kajutėje su vyrais, o moteris – kitoje su moterimis).
 
AUTOMOBILIAI:
  • Kelionių agentūroje galite užsakyti bilietus tik keleiviniam transportui (bendra masė iki 3,5t). Dėl bilietų krovininiam transportui reikia kreiptis į patį DFDS Seaways laivyną.
  • Jei plaukiate ne su lengvuoju automobiliu, užsakymo metu labai svarbu žinoti tikslius automobilio matmenis (ilgį ir aukštį), kadangi nuo matmenų priklauso automobilio kategorija ir jo kaina. Jei įsigysite ne tos kategorijos bilietą, reikės primokėti kainų skirtumą uoste registracijos metu, blogiausiu atveju (nesant laisvoms vietoms kelte) gali nepriimti į keltą. 
  • Jei keliaujate su automobiliu ir priekaba – kaina skaičiuojama atskirai automobiliui (pagal aukštį ir ilgį) ir priekabai (pagal aukštį ir ilgį).
 
Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com