Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Klaipėda - Kylis

Patogiausias maršrutas pasiekti Vokietiją keltais yra Klaipėda – Kylis, keltai plaukia septynis kartus per savaitę. 


Kajučių aprašymai

VICTORIA SEAWAYS KELTAS
 
​Kelte įrengta 114 įvairaus tipo kajutės ir 1 erdvus sėdimų vietų salonas. Pagal savo poreikius galite pasirinkti erdvias ir komfortiškas Commodore kajutes arba mažesnes ir ekonomiškas keturvietes ar dvivietes kajutes.

Commodore de luxe kajutės
Kajutės išdėstytos 6-to denio pirmagalyje. Kajučių plotas - 8 kv.m., kajučių kiekis - 2 vnt. Kajutėje dvigulė lova.

Commodore klasės 1-vietės kajutės
Kajutės įrengtos 6-me denyje. Kajučių plotas - 5,4 kv.m., kajučių kiekis - 2 vnt. Kajutėje vienvietė lova.

Commodore klasės 2-vietės kajutės​
Kajutės yra 6-to denio pirmagalyje. Kajučių plotas - 6,5 kv.m., kajučių kiekis - 5 vnt. Kajutėse yra 2 viengulės lovos.

2-vietės kajutės su iliuminatoriumi.
Kajutės yra 6-me denyje. Kajučių plotas - 6,5 kv.m., kajučių kiekis - 6 vnt. Kajutėse yra 2 lovos-gultai.

3-vietės kajutės su iliuminatoriumi
Kajutės yra 6-me denyje. Kajučių plotas - 6,5 kv.m., kajučių kiekis - 3 vnt. Viena erdvesnė šio tipo kajučių pritaikyta neįgaliesiems.
 
4-vietės kajutės su iliuminatoriumi
Kajutės išsidėsčiusios 6-me denyje. Kajučių plotas - 6,5 kv.m., kajučių kiekis - 29 vnt. Lovos-gultai vienas virš kito.

2-vietės kajutės be iliuminatoriaus
Kajutės įrengtos 6-me ir 7-me deniuose. Kajučių plotas - 6,5 kv.m., kajučių kiekis - 11 vnt. Dvi iš šio tipo kajučių skirta keliaujantiems su gyvūnais. Lovos-gultai vienas virš kito.

4-vietės kajutės be iliuminatoriaus​
Kajutės įrengtos 6-me ir 7-me deniuose. Kajučių plotas - 6,5 kv.m., kajučių kiekis - 56 vnt. Lovos-gultai vienas virš kito.

Sėdimų vietų salonas su iliuminatoriais
Salonas yra 5-me denyje. 112,5 kv.m. plote įrengta 116 minkštų krėslų su reguliuojama padėtimi, yra lentynos daiktams susidėti. Dušo/WC patalpa - atskirai, netoli salono.
 
REGINA SEAWAYS KELTAS
 
Commodore de luxe
Kajutės išdėstytos 6-to denio pirmagalyje. Šio tipo kajutėse rasite: dvigulę lovą, patalynę ir rankšluosčius, rašomąjį stalą, kėdę, mini barą, dušo/ WC kambarį, TV, kabyklą rūbams, veidrodį, plaukų džiovintuvą.
 
Commodore klasės 1-vietės
Kajutės įrengtos 6-me denyje. Šio tipo kajutėse rasite: viengulę lovą, patalynę ir rankšluosčius, mini barą, dušo/ WC kambarį, TV, kabyklą rūbams, veidrodį, plaukų džiovintuvą.
 
Commodore klasės 2-vietės
Kajutės yra 6-to denio pirmagalyje. Šio tipo kajutėse rasite: dvi viengules lovas, patalynę ir rankšluosčius, spintelę, mini barą, dušo/ WC kambarį, TV, kabyklą rūbams, veidrodį, plaukų džiovintuvą.
 
3-vietės kajutės su iliuminatoriumi
Kajutės yra 6-me denyje. Viena erdvesnė šio tipo kajučių pritaikyta neįgaliesiems. Šio tipo kajutėse rasite: du gultus vieną virš kito ir v ieną atskirą gultą, patalynę ir rankšluosčius, staliuką-spintelę, veidrodį, kabykla rūbams, dušo/WC kambarį.
 
4-vietės kajutės su iliuminatoriumi
Kajutės išsidėsčiusios 6-me denyje. Viena iš jų skirta keliaujantiems su gyvūnais. Šio tipo kajutėse rasite: lovas-gultus vieną virš kito, patalynę ir rankšluosčius, staliuką-spintelę, veidrodį, kabyklą rūbams, dušo/WC kambarį.
 
2-vietės kajutės be iliuminatoriaus
Kajutės įrengtos 6-me ir 7-me deniuose. Šio tipo kajutėse rasite: lovas-gultus vieną virš kito, patalynę ir rankšluosčius, staliuką-spintelę, veidrodį, kabyklą rūbams, dušo/WC kambarį.
 
4-vietės kajutės be iliuminatoriaus
Kajutės įrengtos 6-me ir 7-me deniuose. Viena iš jų skirta keliaujantiems su gyvūnais. Šio tipo kajutėse rasite: lovas-gultus vieną virš kito, patalynę ir rankšluosčius, staliuką-spintelę, veidrodį, kabyklą rūbams, dušo/WC kambarį.
 
Sėdimų vietų salonas su iliuminatoriai
Salonas yra 5-me denyje. 
112,5 kv.m. plote įrengta 118 minkštų krėslų su reguliuojama padėtimi, yra lentynos daiktams susidėti. Dušo/WC patalpa - atskirai, netoli salono.
 
Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com