Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Ventspilis - Nineshamnas

Maršrutas Ventspilis - Nineshamnas yra greičiausias būdas pasiekti Stokholmą. Ne sezono metu arba užsakant labai iš anksto bilietai gali būti ypatingai geromis kainomis. Registracija į šį reisą baigiama 2val. iki kelto išplaukimo, laivynas labai griežtai laikosi taisyklių, rekomenduojame kelionei iki Ventspilio skirti daugiau laiko. 


Lankytinos vietos Ventspilyje

VENTSPILIS – miestas galintis pasigirti mėlyną vėliavą turinčiu paplūdimiu, žaliais vasarą spalvomis pasipuošiančiais parkais, keltų uostu, spalvotomis karvių skulptūromis ir architektūriniais paminklais.  Ventspilis yra vienas seniausių, bet sparčiai besiplečiančių miestų Latvijoje.

LANKYTINOS VENTSPILIO VIETOS

Rotušės aikštė yra senamiesčio centre, čia yra evangelikų liuteronų Nikolajaus bažnyčia, o netoliese esančioje Skolas gatvėje yra naujausias miesto turizmo objektas –Ventspilio amatų namai, kurie siūlo ekskursijas. 

Karvė keliauninkė - 4m aukščio ir 7m ilgio karvė pavaizduota kaip kelioninis rankeną turintis lagaminas, papuoštas miestų, kuriuose vyko akcija „Karvių paradas“, lipdukais. Labai mėgstama ir lankoma turistų, galbūt todėl, kad pati yra turistė.

Livonijos ordino pilyje yra įrengtas muziejus ir ištisą sezoną vyksta parodos, koncertai ir kiti renginiai. 
Adresas: Jāņa iela 17, Ventspilis

Ventspilio Piejūros buities muziejus - vienintelis žvejybos istorijai skirtas Latvijos muziejus. Dideliame plote išdėstyti gyvenamieji žvejų namai, tinklų džiovyklos, rūkyklos ir kiti liaudiškos architektūros paminklai, tarp jų ir vėjo malūnas.
Adresas: Riņķa iela 2, Ventspilis


Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com