Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Turku - StokholmasKajučių aprašymai

BALTIC PRINCESS ir GALAXY LAIVAI
 
Executive suite kajutė
Kajutė su balkonu 1 - 2 asmenims. Kajutėje yra dvigulė lova, sofa ir poilsiui skirtos kėdės, LCD-TV, šaldytuvas, drabužių spinta, tualetas, dušas ir plaukų džiovintuvas. Į kajutės kainą įskaičiuoti specialūs pusryčiai à la carte restorane, putojantis vynas, gaivieji gėrimai ir vaisiai kajutėje. Kajutės yra 9 denyje.
 
Suite kajutė
Kajutė su langu 1 - 2 asmenims. Kajutėje yra miegamasis kambarys su dvigule lova, atskiras kambarys su sofa ir poilsiui skirtomis kėdėmis, LCD-TV, šaldytuvas, drabužių spinta, tualetas, dušas ir plaukų džiovintuvas. Į kajutės kainą įskaičiuoti specialūs pusryčiai à la carte restorane, putojantis vynas, gaivieji gėrimai ir vaisiai kajutėje. Kajutės yra 8 ir 9 deniuose.
 
De luxe kajutė
Kajutė su langu 1 - 2 asmenims. Kajutėje yra dvigulė lova, LCD-TV, drabužių spinta, tualetas, dušas ir plaukų džiovintuvas. Į kajutės kainą įskaičiuoti specialūs pusryčiai à la carte restorane, putojantis vynas, gaivieji gėrimai ir vaisiai kajutėje. Kajutės yra 8 ir 9 deniuose.
 
Šeimyninė kajutė
Kajutė su langu 4-8 asmenims. Kajutėje yra du kambariai. Kajutę galima rezervuoti tik šeimai, kurioje yra mažiausiai du vaikai. Kajutėje yra LCD-TV, drabužių spinta, tualetas ir dušas. Kajutės yra 5 denyje.
 
A premium kajutė
Kajutė su langu 1 - 2 asmenims. Kajutėje yra dvigulė lova, LCD-TV, drabužių spinta, tualetas ir dušas. Kajutės yra 5, 8 ir 9 deniuose.
 
A klasės kajutė
Kajutė su langu 1 - 4 asmenims. Kajutėje yra lovos, LCD-TV, drabužių spinta, tualetas ir dušas. Kajutės yra 5, 8 ir 9 deniuose.
 
B klasės kajutė
Kajutė be lango 1 - 4 asmenims. Kajutėje yra lovos, TV, drabužių spinta, tualetas ir dušas. Kajutės yra 5, 8 ir 9 deniuose.
 
A klasės kajutė
Kajutė be lango 1 - 4 asmenims. Kajutėje yra lovos, TV, drabužių spinta, tualetas ir dušas. Kajutės netoli šokių salės, todėl gali girdėtis triukšmas. Kajutės yra 8 ir 9 deniuose.
 
SPECIALIOS KAJUTĖS
  • Kajutės asmenims su judėjimo negalia (A klasės kajutės). 
  • Kajutė alergiškiems asmenims (A arba B klasės kajutės).
Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com