Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Talinas - Stokholmas

Maršrutas Talinas – Stokholmas yra vienas pigiausių būdų pasiekti Stokholmą, jei keliaujate su automobiliu 3-4 asmenys ir bilietus užsisakote mažiausia galima kaina. Mes rekomenduojame užsisakyti keltų bilietus iš anksto – išankstinis mokėjimas už bilietus nėra būtinas. Talinas - Stokholmas maršrutą aptarnauja vieni naujausių ir gražiausių Tallink laivyno keltų.


Svarbi informacija prieš užsakant bilietus

SVARBI INFORMACIJA PRIEŠ UŽSAKANT KELTŲ BILIETUS TALINAS - STOKHOLMAS

KAINOS:

 • Kuo anksčiau užsakote, tuo didesnė tikimybė sutaupyti, kadangi Talinas – Stokholmas maršruto kainos nėra fiksuotos, kuo daugiau vietų laive išpirkta, tuo didesnė bilieto kaina. Lengvojo automobilio kainos svyruoja nuo 51eur (jei kelte išpirkta mažai vietų) iki 81eur (jei kelte išpirkta daug vietų).
 • Pigiausiosios dienos plaukti paprastai yra nuo sekmadienio iki trečiadienio, antro brangumo dienos – ketvirtadienis ir šeštadienis, brangiausia diena – penktadienis. Karštojo sezono metu (nuo birželio vidurio iki rugpjūčio vidurio) bei šventiniais laikotarpiais (Kalėdos, Naujieji Metai)  kainos paprastai yra skaičiuojamos aukščiausiu tarifu.
 • Įsigykite TALLINK Club One nuolatinio kliento kortelę nemokamai – jau pirkdami pirmą bilietą sutaupysite.

KAJUTĖS:

 • Keliaujant 3 ar 4 asmenims su automobiliu visada bus pigiau užsisakyti visą 4-vietę kajutę, o ne atskiras vietas kajutėje, tuomet yra taikoma „automobilinio paketo“ kaina.
 • Jei užsisakote visą kajutę ir plaukiate 3 asmenys – svetimų keleivių joje nebus.
 • Jei užsisakote atskirą vietą kajutėje – plauksite su svetimais keleiviais. Skirtingų lyčių asmenims nėra skiriama ta pati kajutė (jei plaukiate vyras ir moteris bei perkate atskiras vietas kajutėse, vyras plauks vienoje kajutėje su vyrais, o moteris – kitoje su moterimis).
 • Šiame kelte nėra galimybės užsisakyti sėdimų vietų, tik kajutes.

AUTOMOBILIAI:

 • Kelionių agentūroje galite užsakyti bilietus tik keleiviniam transportui (bendra masė iki 3,5t). Dėl bilietų krovininiam transportui reikia kreiptis į patį Tallink laivyną.
 • Jei plaukiate ne su lengvuoju automobiliu (ilgis iki 5m, aukštis iki 1,9m), užsakymo metu labai svarbu žinoti tikslius automobilio matmenis (ilgį ir aukštį), kadangi nuo matmenų priklauso automobilio kategorija ir jo kaina. Jei įsigysite ne tos kategorijos bilietą, reikės primokėti kainų skirtumą uoste registracijos metu, blogiausiu atveju (nesant laisvoms vietoms kelte) gali nepriimti į keltą.
 • Jei keliaujate su automobiliu ir priekaba – kaina skaičiuojama įvertinus bendrą automobilio ir priekabos sąstato ilgį ir aukštį.

MAITINIMAS:

 • Užsakant maitinimą iš anksto mūsų kelionių agentūroje yra taikoma 10proc. nuolaida, pasinaudokite galimybe sutaupyti. Taikomos specialios kainos užsakant pusryčius ir vakarienę, pusryčius ir dvi vakarienes, dvejus pusryčius ir dvi vakarienes.
Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com